SARAYKÖY MİNİBÜS SAATLERİ DEĞİŞTİ

Korona virüs önlemleri doğrultusunda toplu taşıma araçlarına getirilen kısıtlamalar ve bazı ilçelerde artan vaka sayılarının ardından şehir merkezi ile ulaşımı komple durduran minibüs hatları yavaş yavaş yeni normaller doğrultusunda tekrar çalışmaya başlıyor.

SARAYKÖY MİNİBÜS SAATLERİ DEĞİŞTİ

Acıpayam, Tavas, Bozkurt, Çardak, Çameli gibi ilçeler Denizli şehir merkezine gerçekleştirdikleri seferleri korona virüs önlemleri doğrultusunda tamamen durdurmuştu. Denizli şehir merkezine en yakın ilçe olan ve bu sebep ile diğer ilçelere göre  daha yoğun yolcu sirkülasyonuna sahip olan Sarayköy ilçe minibüsleri ise sadece sefer sayılarında kısıtlamaya giderek vatandaşlara hizmet vermeye devam etme kararı almıştı.

SAAT BAŞI MİNİBÜS KALKACAK

Geçtiğimiz günlerde alınan karar doğrultusunda sabah 06:30 08:30 arası ardından 16:30 18:30 arası seferleri düzenleyen minibüs hattı yeni düzenleme minibüs seferlerinin saatlerinde yeniliğe gitti.

Gidilen yenilik doğrultusunda yine sabah saatlerinde başlayan 06:30 seferlerinin ardından normal şekilde devam etme kararı alan Sarayköy ilçe minibüsleri sabah 09:00’dan akşam 19:00’a kadar olan süreçte saat başı bir araç ile gün içerisinde hizmet vermeye başladıklarını açıkladı.  Saat 19:00'dan sonra ise 21:00 ve 22:00 saatleri Saryköy'den gidiş için son sefer olurken Denizli'den dönüş için ise 22:00 ve 23:00'de son araç kalkacaktır. htiyaç halinde aynı saat içinde gerekirse ek seferde düzenleneceği öğrenildi.

 

YOLCU SAYISINA GÖRE HAREKET EDİLECEK

 

Saat başı kalkacağı öğrenilen minibüslerde eğer yolcu sayısı saat içerisinde daha erken tamamlanırsa hemen hareket edecek. Korona virüs önlemleri doğrultusunda tam kapasite çalışması yasak olan ilçe minibüslerinde tamamen dolması değil kendilerine izin verilen yolcu sayısına ulaştıklarında saatlerini beklemeden vatandaşları da mağdur etmemek adına seferlerine devam edecekleri öğrenildi.

saraykö sarayköyhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI