MAHALLEDE İHTİYACI OLAN MUHTARLARDAN ALABİLECEK

Korona virüs vakalarının ülkemizde görülmesinin ardından temini konusunda sorunlar yaşanan medikal maske konusunda siyasi parti, belediye ve sivil toplum kuruluşları vatandaşlara yardımcı olmaya devam ediyor.

MAHALLEDE İHTİYACI OLAN MUHTARLARDAN ALABİLECEK

11 Mart’ta ülkemizde görülen vakaların ardından kamusal alanlarda ve kalabalık ortamlarda kullanılması zorunlu olan fakat temini konusunda yaşanan aksaklıklardan dolayı son olarak satışına izin verilen maske olayına Cumhuriyet Halk Partisi Sarayköy İlçe Başkanlığı ’da müdahil oldu. Geçtiğimiz günlerde pazara giden vatandaşlara ve esnaflara maske dağıtımı gerçekleştiren CHP Sarayköy İlçe Başkanlığı bu kez de Sarayköy ilçesinde bulunan 32 mahalle muhtarını ziyaret ederek 5 Bin adet maske dağıtımı gerçekleştirdi.

VATANDAŞLARA DAĞITILACAK

Geçtiğimiz günlerde sokakta dağıttıkları maskenin ardından, ikinci kez maske dağıtımına başlayan Sarayköy CHP İlçe Başkanlığı, 32 mahalle muhtarını tek tek ziyaret ederek toplamda 5 Bin maske dağıtımı gerçekleşti. Dağıtılan maskelerin ihtiyaç duyan vatandaşlara ücretsiz bir şekilde dağıtılması konusunda çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Sarayköy Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mehmet Salih Konya “CHP Sarayköy İlçe Başkanlığı olarak covid-19 virüsü ile mücadele kapsamında 32 mahalle muhtarına halka dağıtılmak üzere 5 bin maskeyi teslim ettik. Zor günlerde halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz. İhtiyaç duyan vatandaşlarımız mahallelerindeki muhtarlarına ulaşarak dağıtılan maskelerden temin edebilir” dedi.

sarayköy sarayköyhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir'den üreticilere kolaylık
Büyükşehir'den üreticilere kolaylık
CHP SARAYKÖY İLÇE BAŞKANLIĞINDAN 101. YIL MESAJI
CHP SARAYKÖY İLÇE BAŞKANLIĞINDAN 101. YIL MESAJI