O FİRMADAN FARE GÖRÜNTÜSÜ SONRA AÇIKLAMA (VİDEO HABER)

Geçtiğimiz günlerde Denizli şehir merkezine yağan yoğun yağmurun ardından ortaya çıkan fare Gazi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı üzerinde bulunan bir tatlı firmasına ait tezgahın arkasında vatandaşın cep telefonu ile görüntülendi.

O FİRMADAN FARE GÖRÜNTÜSÜ SONRA AÇIKLAMA (VİDEO HABER)

Geçtiğimiz hafta başlayan ve aralıklarla devam eden yağışlı havanın ardından ortaya çıkan bir fare tatlı firmasının başına bela oldu. Denizli şehir merkezinde bulunan ve şehrin en işlek caddesi olan Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde bulunan bir tatlı firmasının önünde bulunan tezgahın hemen arkasında yer alan suların bulunduğu kutunun içerisinde fare gören vatandaş cep telefonu ile o anları kaydetti. İsmi beli olmayan vatandaşın çektiği görüntüler kısa sürede mesajlaşma uygulaması üzerinden çok sayıda vatandaş tarafından konuşulmaya başlanıldı.

Görüntüyü çekmesinin ardından firma yetkililerine haber veren vatandaş görüntüyü sosyal medya üzerinden paylaşacağını söyledi. Mağaza yetkilisi ise bunun kendi kararı olduğunu ve buna karışamayacaklarını açıkladı.

FİRMA YETKİLİLERİNDEN AÇIKLAMA

Haber sitemizin ulaştığı firma yetkilileri sosyal medyada dolaşan görüntülerin gerçek olduğunu kabul etti. Ortaya çıkan görüntünün ardından açıklamada bulunan firma yetkilileri. “Görüntüyü çeken arkadaş bize sosyal medyada yayacağını söyledi, bizlerde mağazamızın hijyen durumu ile ilgili bir durum olmadığı için ve dışarıdan kaynaklanan bir sebepten olduğundan dolayı vatandaşa yay veya yayma diye bir şey söylemedik. Olayı anlatmak gerekirse o gün çok yoğun bir şekilde Denizli’ye yağmur yağdı. Lagardan çıkan bir fare cadde üzerinde bulunan tezgahın arkasındaki suların bulunduğu kutuya girmiş. Bizlerde ardından gerekli müdahaleyi gerçekleştirdik” dedi.

sarayköy denizli korona sarayköyhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI