İLK GÖREV YERİ DE DENİZLİ'İMİŞ

Sarayköy ilçesinde yeni kaymakam göreve başladı. Aynı zamanda Kaymakam Hasan Raşit Taşkın, Denizli’nin en genç kaymakamı.

İLK GÖREV YERİ DE DENİZLİ'İMİŞ

Sarayköy’de 5 yıllık hizmet süresinin ardından İçişleri Bakanlığından gelen karar ile birlikte Manisa’nın Soma ilçesine tayini çıkan Kaymakam Fatih Akkaya’nın ardından Sarayköy ilçesinin yeni kaymakamı göreve başladı.

Sarayköy ilçesinde göreve başlayan ve Denizli’nin en genç Kaymakamı olan, Kaymakam Hasan Raşit Taşkın, 07 Ağustos 1993 tarihinde Ankara Altındağ ‘da doğdu. Memleketinin ise  Yozgat Sorgun  olduğu öğrenildi.

İlköğretimini Erzincan Çayırlı ve Aydın Kuyucak gibi çeşitli yerlerde tamamladıktan sonra, Ortaöğretimini Ankara ‘da tamamlayan Kaymakam Taşkın,  2017 yılında Gazi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Kaymakam Taşkın, 2018 yılında 106. Dönem Kaymakam Adayı olarak İl Merkez Stajı münasebetiyle Denizli Valiliği’nde göreve başladı. İl Merkez Stajına müteakip sırasıyla, Bayramiç ve Gölmarmara İlçelerinde Refiklik Stajını tamamladı. 02 Temmuz 2018 tarihinden itibaren Domaniç ilçesi  Kaymakamlığında Kaymakam Vekili olarak göreve başladı.

sarayköy sarayköyhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP SARAYKÖY İLÇE BAŞKANLIĞINDAN 101. YIL MESAJI
CHP SARAYKÖY İLÇE BAŞKANLIĞINDAN 101. YIL MESAJI
MHP Sarayköy İlçe Başkanlığından 101. Yıl Mesajı
MHP Sarayköy İlçe Başkanlığından 101. Yıl Mesajı