KAN DONDURAN CİNAYETTE SARAYKÖY DETAYI

Denizli Salı sabahına kan donduran bir cinayet haberiyle uyandı.

KAN DONDURAN CİNAYETTE SARAYKÖY  DETAYI

Edinilen bilgiye göre korkunç olay Denizli,  Merkezefendi Belediyesi Servergazi  Mahallesi, 402 Sokakta, meydana geldi. Cani kadın N.K  4 yaşındaki oğlunu gece geç saatlerde boğarak öldürdü. Cinayetten saatler sonra sabaha karşı kız kardeşini arayarak oğlunu boğarak öldürdüğünü kardeşine itiraf etti.

Kardeşi hemen cinayetin işlendiği adrese doğru hareket ederken bir taraftan 112 Acil Servis Sağlık ekiplerine ve emniyet güçlerine durumu bildirdi. Kısa sürede olay yerine ulaşan sağlık ekipleri 4 yaşındaki Ali’nin cansız bedeniyle karşılaştı. Olay yerine gelen emniyet güçleri tarafından gözaltına alınan cani anne ifadesi alınmak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Emniyet Müdürlüğünde alınan ifadesinde Kuran-ı Kerim okuduğunu ve buradan okuduğu bir kelimeyi oğluna okumasını söylediğini, oğlu yazdığı kelimeyi okuyamayınca boğarak öldürdüğünü itiraf etti. Komşularının ifadelerine göre N.K’nin bir süredir Kuran-ı Kerimi hatim etmek için okuduğu öğrenildi. Aynı zamanda N.K'nin psikolojisinin bir süredir bozuk olduğu iddia edildi. Cinayet kurbanı olan çocuğun babasının ise görev gereği şehir dışında olduğu öğrenildi.

Katil anne N.K’nin Denizli İl Gençlik Spor Müdürlüğünde kadrolu devlet memuru olarak görev yaptığı anlaşılırken. Görev yerinin ise Sarayköy İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü olduğu anlaşıldı.

sarayköy sarayköyhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Süreci en az zararla yöneten ülkeyiz"
Termal tabletlerle daha güvenli geçiş
Termal tabletlerle daha güvenli geçiş