MUHTAR SOSYAL MEDYA HESABINDAN İSYAN ETTİ

Sarayköy’de insanların karşıdan karşıya geçmek için kullandıkları ve geçtiğimiz günlerde yapılan tadilat ile yenilenen alt geçitte Vandallar saldırdı. Cumhuriyet Mahallesi muhtarı sosyal medya hesabından isyan etti.

MUHTAR SOSYAL MEDYA HESABINDAN İSYAN ETTİ

Vatandaşların güvenli bir şekilde karşıya geçmesi amacıyla yapılan ve geçtiğimiz günlerde baştan aşağıya yenilenerek daha kullanışlı ve güvenli hale getirilen alt geçitte şehir Vandalları saldırdı. Ne zaman ve kimler tarafından yapıldığı tespit edilemeyen saldırı sonrası alt geçitte maddi hasar meydana geldi. Alt geçidin akşamları daha güvenli bir şekilde kullanılması amacıyla yerleştirilen aydınlatma malzemelerini ve onların bağlantı kablolarını sökerek zarar veren şehir Vandallarının yaptıklarını gören Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mustafa Türkyılmaz, alt geçitte verilen zararın fotoğrafını çekerek sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile isyan etti.

Kamu malına verilen hasarın fotoğraflarını çeken Türkyılmaz sosyal medya hesabından fotoğrafları paylaşarak “Taktiri sizleri bırakıyorum. Özenle emek verilerek yapılan Alt Geçidin lambalarını kablolarını söküp bu hale getirmişler. Yazıklar olsun. Ben bu şahsiyeti vicdanına bırakıyorum. Allah’ından bulsun( Eğer ki bunu görüp de söylemeyen varsa onu da vicdanıyla baş başa bırakıyorum). VATAN HAİNİ.” Dedi.

sarayköy altgeçit saldırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHP DENİZLİ’DE GÜÇLÜ ADAY MEHMET UZ!
MHP DENİZLİ’DE GÜÇLÜ ADAY MEHMET UZ!
Denizli'de Emekli Astsubay Hayatını Kaybetti!
Denizli'de Emekli Astsubay Hayatını Kaybetti!