SAKİN OL SARAYKÖY !!!

Türkiye’nin her yerinde virüse karşı çeşitli önlemler alınırken Sarayköy’de pazara çıkan vatandaşlar marketlerinde raflarını boşalttı.

SAKİN OL SARAYKÖY !!!

Sarayköy'de yoğun olarak ana gıda maddelerinin ve tuvalet kağıdı temizlik maddelerinin satın alındığı görülürken, marketlerin raflarındaki boşluklar dikkatlerden kaçmadı. Vatandaşlar en çok makarna, un, tuvalet kağıdı, sıvı yağ, kahvaltılık ürünler ve raf ömrü uzun konservelerin olduğu rafların boş olduğu gözlemlendi. Alışverişe gelen bazı vatandaşlar ürünlere zam gelecek korkusuyla markete geldiğini belirtti. Gıda maddelerine zam gelmesi yahut toptancıların ürünleri stoklanması endişesiyle markete geldiklerini belirten bazı vatandaşlar, bu nedenle poşetlerce ana gıda maddeleri satın aldıklarını ifade etti. Sosyal medyada market raflarının boşaldığı gösteren fotoğraflar gördükten sonra markete geldiklerini belirten birçok vatandaş da, ürün kalmayacak korkusundan dolayı alışveriş yaptıklarını söyledi.

 

SARAYKÖY sarayköyhaber habersarayköy saraykoy corona virüs covid-19 panik selpak makarna ıslak mendil dezenfektan sıvı yağ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇALIŞMA ALANLARINDA AZAMİ TEDBİR DÜZEYİNE DEVAM ETMELİYİZ
ÇALIŞMA ALANLARINDA AZAMİ TEDBİR DÜZEYİNE DEVAM ETMELİYİZ
PAÜ’lü Öğrencilerden Koronavirüs ile Mücadeleye Anlamlı Destek
PAÜ’lü Öğrencilerden Koronavirüs ile Mücadeleye Anlamlı Destek