ÖNCE FUARA ARDINDAN OTELLERE

Sarayköy’de üretilerek İstanbul Adalar’daki fayton krizine alternatif olarak görülen elektrikli fayton şimdi fuar yolcusu.

ÖNCE FUARA ARDINDAN OTELLERE

Geçtiğimiz günlerde Adalar’da bulunan atlı faytonların tepki çekmesinin ardından, alternatif olarak ortaya çıkan Sarayköylü fayton firması önemli başarılara imza atmaya devam ediyor. İlk olarak ürettikleri faytonları İstanbul’a gönderen firma şimdi Türkiye’nin bir çok otel ve işletmesinden siparişler almaya başladı.

BAKAN VARANK TEST SÜRÜŞÜ YAPTI

Son olarak Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, motor sporları yarışlarının yapıldığı İstanbul Park'ta yerli olarak üretilen elektrikli faytonun direksiyonuna geçmişti. Son zamanlarda faytonlarla alakalı bir konunun gündemde olduğunu belirten Bakan Varank, "Sanayicimiz, inovatif bir ürün olan elektrikli fayton geliştirdi. Gayet güzel ve kullanışlı bir araç" dedi.

FUAR VE OTELLERDEN SİPARİŞ

Sarayköylü fayton üretim firması son olarak bir otel için özel olarak ürettikleri fayton ile yine harikalar yarattı. Teknoloji ve nostaljinin harika bir uyumu ile ortaya çıkan işçilik herkesi büyüledi. İstanbul Büyükçekmece’de yapılacak olan fuara gönderilecek olan elektrikli fayton oradan da üretildiği otele teslim edilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇALIŞMA ALANLARINDA AZAMİ TEDBİR DÜZEYİNE DEVAM ETMELİYİZ
ÇALIŞMA ALANLARINDA AZAMİ TEDBİR DÜZEYİNE DEVAM ETMELİYİZ
PAÜ’lü Öğrencilerden Koronavirüs ile Mücadeleye Anlamlı Destek
PAÜ’lü Öğrencilerden Koronavirüs ile Mücadeleye Anlamlı Destek