PAÜ’lü Boş Durmaz Müzik Yapar, Kitap Okur

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencileri Üniversite bünyesinde düzenlenen etkinliklere aktif katılım sağlıyorken bir yandan da boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmek için projeler üretip hayata geçiriyor.

PAÜ’lü Boş Durmaz Müzik Yapar, Kitap Okur

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencileri ders dışında boş zamanlarını sosyal etkinlik ya da farkındalık etkinliklerine katılarak geçiriyor. Öğrenci topluluklarının öncülüğünde gerçekleşen faaliyetler kapsamında, Dekan Prof. Dr. Bilge Can gitar atölyesini ziyaret etti. Gitar öğrenmek isteyen öğrencilerle sohbet eden Prof. Dr. Can, kendisine kısa bir müzik dinletisi sunan Eğitim Fakültesi öğrencilerine teşekkür etti.

Okuyoruz

Eğitim Fakültesinde hayata geçirilen bir başka proje ise Pamukkale Üniversitesi Sosyal Bilgiler Topluluğu, Arş. Gör. Dr. Kudret Aykırı danışmanlığında kitap okuma etkinliği oldu. Kitap okuma farkındalığı yaratmak için yapılan etkinlik on hafta boyunca salı günleri saat 12.45 ile 13.15 arasında Eğitim Fakültesi Fuaye alanında gerçekleştirilecek. Bu yıl ilk kez düzenlenen programın ilk etkinliğinde Dekan Prof. Dr. Bilge Can, öğretim elemanları ve öğrenciler hazır bulundu.

paü sarayköy denizli habersarayköy sarayköyhaber saraykoy pamukkale müzik kitap sosyal etkinlik topluluk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇALIŞMA ALANLARINDA AZAMİ TEDBİR DÜZEYİNE DEVAM ETMELİYİZ
ÇALIŞMA ALANLARINDA AZAMİ TEDBİR DÜZEYİNE DEVAM ETMELİYİZ
PAÜ’lü Öğrencilerden Koronavirüs ile Mücadeleye Anlamlı Destek
PAÜ’lü Öğrencilerden Koronavirüs ile Mücadeleye Anlamlı Destek