ATLETİZMDE OKULLAR YARIŞTI

Denizli’de düzenlenen Okul Sporları Atletizm Pist Hazırlık yarışmalarında şampiyonlar belli oldu.

ATLETİZMDE OKULLAR YARIŞTI

Okul Sporlarında Atletizm Pist Hazırlık yarışmaları Denizli’de düzenlendi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Albayrak Atletizm Sahası’nda yapılan turnuva 28 Şubat – 1 Mart tarihlerinde yapıldı. Minik, Küçük, Yıldız, Genç ve Büyükler kategorisinde yapılan turnuva atma, atlama ve koşular branşlarında gerçekleşti. Yarışmaya farklı okullardan 175 sporcu katıldı.

Atletizm aşkına yarışan sporcuların mücadelesi alkış toplarken turnuva sonrasında yapılan ödül töreninde dereceye giren sporcular ödüllerini aldı.

 

İŞTE ŞAMPİYONLAR

 

Adı Soyadı Kategori Yarışma Puan

Ela Şahnarslan Minik Kız 800 metre 11

Sarp İrim Minik Erkek 60 metre 30

Emir Aladı Minik Erkek Uzun Atlama 10

Umut Efe Akgün Minik Erkek 1000 metre 0

Melis Kesebilir Küçük Kız 60 metre 67

Damla Çevik Küçük Kız Uzun Atlama 35

Handan Çakır Küçük Kız 800 metre 23

Elif Melisa Türkmen Küçük Kız Fırlatma Topu 33

Melis Kesebilir Küçük Kız Yüksek Atlama 30

Eymen Karataş Küçük Erkek 60 metre 71

Arda Kılınçarslan Küçük Erkek Uzun Atlama 52

Emirhan Elçi Küçük Erkek Fırlatma Topu 57

Ahmet Serdar Balta Küçük Erkek 1000 metre 12

Mert Deniz Canbay Küçük Erkek Yüksek Atlama 54

Işıl Ayvaz Yıldız Kız 60 metre 83

Ceylin Yavaşal Yıldız Kız 80 metre 80

Cansu Kahriman Yıldız Kız 800 metre 21

Ayşegül Saraç Yıldız Kız Uzun Atlama 30

Zeynep Kuvvet Yıldız Kız Gülle Atma 48

Ceylin Yavaşal Yıldız Kız 1500 metre 19

Minel Afra Aydeniz Yıldız Kız Cirit Atma 79

Yağız Efe Tok Yıldız Erkek 60 metre 80

Alp Uçkan Yıldız Erkek 80 metre 69

Umut Mert Dumlu Yıldız Erkek 800 metre 26

Ömer Kılınç Yıldız Erkek Yüksek Atlama 35

Umut Mert Dumlu Yıldız Erkek Cirit Atma 55

Alp Uçkan Yıldız Erkek 2000 metre 33

Hüseyin Ceylan Yıldız Erkek 100 metre Engelli 23

Umut Mert Dumlu Yıldız Erkek Uzun Atlama 82

Abdulkadir Salah

Mustafa Çavuş Yıldız Erkek Gülle Atma 48

Ahmet Oflar Genç Erkek 100 metre 62

Yunus Emre Ertuğrul Genç Erkek 400 metre 60

Savaş Dayan Genç Erkek 1500 metre 77

Serhat Kacar Genç Erkek 300 metre Engelli

Süleyman Genç Genç Erkek Yüksek Atlama 36

Abdulkadir Eriş Genç Erkek Uzun Atlama 58

Kerem Özdemir Genç Erkek Cirit Atma 32

Himmet Berkay Köroğlu Genç Erkek Gülle Atma 39

Ahmet Oflar Genç Erkek 300 metre 70

Nuri Bağ Genç Erkek 800 metre 45

Erhan Eryiğit Genç Erkek 3000 metre 67

Serhat Kacar Genç Erkek 110 metre Engelli 79

Hüseyin Coşkuner Genç Erkek Üçadım Atlama 52

Gürkan Adıyaman Genç Erkek Disk Atma 34

Onur Balta Büyük Erkek Uzun Atlama 54

Ferdi Orak Büyük Erkek 800 metre 78

Onur Balta Büyük Erkek Üçadım Atlama 51

spor sarayköy denizli pist hazırlık şampiyon habersarayköy sarayköyhaber saraykoy öğrenci koşu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇALIŞMA ALANLARINDA AZAMİ TEDBİR DÜZEYİNE DEVAM ETMELİYİZ
ÇALIŞMA ALANLARINDA AZAMİ TEDBİR DÜZEYİNE DEVAM ETMELİYİZ
PAÜ’lü Öğrencilerden Koronavirüs ile Mücadeleye Anlamlı Destek
PAÜ’lü Öğrencilerden Koronavirüs ile Mücadeleye Anlamlı Destek