YENİ BAŞKAN 4 OY FARKLA SEÇİLDİ

CHP Denizli 37. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Mevcut il başkanı Mahir Akbaba ve eski il başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu başkanlık için yarıştı. 633 delegenin bulunduğu seçimde kullanılan 633 oydan kesin olmayan sonuçlara göre 307’sini alan Bülent Nuri Çavuşoğlu başkan seçildi.

YENİ BAŞKAN 4 OY FARKLA SEÇİLDİ

Denizli’de siyasi partileri kongre süreçleri devam ederken, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) bugün gerçekleştirilen İl kongresi ile kongre sürecini tamamladı. CHP İl Kongresi EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı. Kongrede divan başkanlığını CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel gerçekleştirdi. CHP İl Kongresinde 2 aday yarıştı. CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba ve geçmiş dönem İl Başkanlarından Bülent Nuri Çavuşoğlu’nun il başkanlığı için yarıştığı kongrede 636 delege kararını verdi.

 

Kongrede çalışma raporu okunarak oylandı. Çalışma raporu oy birliği ile kabul edildi. Yine kongre hesap raporu oy birliği ile kabul edilerek ibra edildi. Kongrede blok liste ile seçim yapılması kabul edildi. Mahir Akbaba ve Bülent Nuri Çavuşoğlu’nun blok listeleri oylandı ve kabul edildi. Kongrede Gülizar Bahadır bağımsız kurultay delegesi adayı oldu.

Oylama işleminin ardından kesin olmayan sonuçlara göre Mahir Akbaba 303, Nuri Çavuşoğlu 307 oy aldı.

Bülent Nuri Çavuşoğlu’nun yönetim listesi şu şekilde;

Özkan Aslan

Fatma Atsay

Zülal Avcı

Osman Bartal

Ahmet Can

Musa Can

Bilal Duran

Muharrem Güney

Çağatay Hozer

Şeref Karaman

Okan Kart

Ali Ocak

Hatice Öz

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇALIŞMA ALANLARINDA AZAMİ TEDBİR DÜZEYİNE DEVAM ETMELİYİZ
ÇALIŞMA ALANLARINDA AZAMİ TEDBİR DÜZEYİNE DEVAM ETMELİYİZ
PAÜ’lü Öğrencilerden Koronavirüs ile Mücadeleye Anlamlı Destek
PAÜ’lü Öğrencilerden Koronavirüs ile Mücadeleye Anlamlı Destek