ÖZ ANNESİ OĞLUMU DARP ETTİ İDDİASI

Sarayköy’de yıl önce evlendiği eşinin daha önce evi terk ederek fuhuş ve dolandırıcılık yaptığını iddia eden E.K, bu seferde boşanma davası devam eden eşi tarafından yüzde 80 engelli çocuğunun darp edildiğini iddia etti.

ÖZ ANNESİ OĞLUMU DARP ETTİ İDDİASI

Denizli basınında daha önce yer alan haberlerde, Sarayköy İlçesi’nde yaşayan 31 yaşındaki E.K.,  5 yıl önce evlendiği 26 yaşındaki eşi N.K.’nin  1,5 yıl önce yüzde 80 engelli olan çocukları E.K.’yi (4) de alarak evi terk ettiğini, sonrasında ise oğlunu Merkezefendi ilçesindeki bir karakola bırakarak apartlarda yaşamaya başladığını öne sürmüştü. Oğlunu eşinin bıraktığı karakoldan alan  E.K., eşinin fuhuş ve dolandırıcılık yaptığı gerekçesi ile  savcılığa suç duyurusun da bulunmuştu.

 

Olay sonrası eşi N.K. tarafından boşanma davası açılan E.K., 4 yaşındaki oğlunun geçirmiş olduğu ameliyattan sonra icra memurları ile birlikte gelip aldığı çocuğuna şiddet uyguladığını  ve hala ismini kullanmasına rağmen başka erkeklerle birlikte yaşadığı iddiası ile bir an önce boşanmak istediğini belirtti.

Saraykoy.com.tr’ye yaptığı açıklamada “Benim derdim çocuğumun geleceği, hastalığından dolayı zaten büyük sıkıntılar çekiyoruz. Aldığım maaşı çocuğumun hastalığı için harcıyorum. Sürekli kontrolleri yapılmak zorunda.  Boşanmak için benden maddi manevi tazminat istiyor. Benim bunu karşılamaya gücüm yok. İlk boşanma davasına girdik, ikinci duruşma 20 Şubat 2020 tarihine atıldı. Ben mahkemenin uzamasını istemiyorum. Benim soy ismim altında başka erkeklerle birlikte oluyor. Bu konu hakkında elimde belge ve dokümanlar var. Bir an önce buna son verilmesini, çocuğumun velayetinin bana verilmesini istiyorum” ifadelerini kullandı.

İŞTE KOCANIN ANLATTIKLARI 

#sarayköy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Süreci en az zararla yöneten ülkeyiz"
Termal tabletlerle daha güvenli geçiş
Termal tabletlerle daha güvenli geçiş