Mükerrem Tokat Anaokulu minikleri iş başında

Yarı dönem boyunca hazırladıkları portfolyo etkinliklerinin sunumunu yapan minikler ailelerini çok sevindirdi. Çocuklarının bilgi, beceri ve yeteneklerini bir kez daha gören aileler büyük gurur duydu.

Mükerrem Tokat Anaokulu minikleri iş başında

150 öğrencisi ve 7 öğretmeni ile eğitim ve öğretim veren Mükerrem Tokat Anaokulu öğrencileri her dönem bir kez sunum yapıyor. Yaptıkları sunumlarda minik eller bir dönem boyunca öğrendiklerini ve yaptıklarını sergiliyor.

Okul öğretmenlerinden Şerife Tursunbek’in “Çocuklara hafta konusuna uygun ürün ve etkinlikler seçiyoruz. Bu şekilde çocukların alternatif bulmasını ve kendilerini geliştirmesini amaçlıyoruz. Özgüven ve ifade etme duygularını geliştirmeye çalışıyoruz. Bir dönem boyunca yaptığımız çalışmaları dosyalıyoruz ve dönem sonunda ailelerine kendi çalışmalarından oluşan bir sunum yapmalarını istiyoruz. Etkinlik yapım aşamalarını bu etkinlikleri yaparken neler hissettikleri hakkındaki duygu ve düşüncelerini bildirmelerini istiyoruz. Çocukların daha farklı nasıl öğrenebileceği, kendini nasıl ifade edebileceği gibi aşamaları gözlemliyoruz.” Dedi.

Etkinliğe katılan anne ve babalar çocuklarının heyecanlarına ortak oldu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İHRACATTA TOPARLANMA  EĞİLİMİ SÜRÜYOR
İHRACATTA TOPARLANMA EĞİLİMİ SÜRÜYOR
Büyükşehir DESKİ'den Sürdürülebilir Şehirler Projesi
Büyükşehir DESKİ'den Sürdürülebilir Şehirler Projesi