CHP SARAYKÖY KONGRESİ YAPILDI

CHP'nin 14 Aralık 2019'da başlayan 37. Olağan Kurultay takvimi kapsamında bugün Sarayköy ilçesinde kongre gerçekleştirildi.

CHP SARAYKÖY KONGRESİ YAPILDI

Kuruluşundan bu yana 36 olağan ve 18 olağanüstü kurultay gerçekleştiren CHP'de, 2020 Nisan ayı ortalarında yapılması planlanan 37. Olağan Kurultay takvimi süreci devam ediyor. Devam eden kurultay sürecinde bugün kongre gerçekleştirilen ilçe Sarayköy oldu.  Kongre CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba ve bir çok partilinin katılımı ile gerçekleşti. Geçtiğimiz günlerde mahalli delege seçimlerini tamamlayan Cumhuriyet Halk Partisi Sarayköy İlçe Örgütü bugün kongre ile başkanını belirledi.

TEK ADAYLI BİR KONGRE

Denizli’nin diğer ilçelerinden farklı olarak CHP Sarayköy İlçe Kongresinde tek aday vardı.  İlk etapta iki adayın başladığı seçimlerde delege listeleri  ile  yarışan isimler  Mehmet Salih Konya ve  Nazım Ayyavuz olmuştu.  Yapılan delege seçimleri sonrası Mehmet Salih Konya delegelerin büyük bir çoğunluğunu kazanınca diğer aday Nazım Ayyavuz çekilme kararı almış ve rakibin tebrik etmişti.

Bugün Sarayköy Kültür Merkezinde düzenlenen ilçe kongresi sonrası Mehmet Salih Konya resmen Sarayköy CHP İlçe başkanı oldu.  Denizli il örgütünden ve diğer ilçe örgütler ininde yoğun katılımı ile gerçekleşen kongre Sarayköy’de yeni başkan Mehmet Salih Konya'nın görevi devralmasının ardından sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İHRACATTA TOPARLANMA  EĞİLİMİ SÜRÜYOR
İHRACATTA TOPARLANMA EĞİLİMİ SÜRÜYOR
Büyükşehir DESKİ'den Sürdürülebilir Şehirler Projesi
Büyükşehir DESKİ'den Sürdürülebilir Şehirler Projesi