TOSTÇU DEĞİL SANKİ ZAMAN MAKİNASI

Sarayköy’de uzun süredir tost denilince akla gelen Tostçu Osman’ın namı Sarayköy sınırlarını aştı.

TOSTÇU DEĞİL SANKİ ZAMAN MAKİNASI

Sarayköy ilçesi  Efe Meydanına çok yakın mesafede 2015’de hizmete başlayan Tostçu Osman, kısa sürede adından söz ettirmeyi başardı. Tosta değer katmak için yola çıkan işletme, başarısının sırrını soranlara ise  hijyen ve kaliteli malzeme kullanımı olarak açıklıyor.

Sunduğu hizmet ve işletmesinin görüntüsü ile sıradan tost  ve tostçulardan farklı olarak ürün kalite ve çeşitliliğini en üst seviyede tutmayı başarmış olan Tostçu Osman, her geçen gün kendine ve ürünlerine yenilik katmaya devam ediyor. Tostçu Osman, ödenen ücretin karşılığı olan ve hak edilen, kaliteli, doyurucu, lezzetli ve de en iyi hizmeti vermekten hiçbir zaman ödün vermeyeceğini taahhüt ediyor.

Tostçu Osman, işletme sahibi 50 yaşında olan Osman Kemah bu yola çıktığı günden bu yana en büyük desteği eşi Emel Hanım ve kızından gördüğünü, butik bir işletme olmanın hem daha güvenilir hem daha samimi geldiğini ifade ederken “ Bu yolculuğa çıkalı beş sene oldu. Sadece tost olarak başladık ve halende öyle devam ediyoruz, sadece tek bir ürün olunca yani sadece tost yaptığımız için lezzette aynı orantıda yüksek oluyor. Sarayköylüler sağ olsun 5 yıldır bizi hiç yalnız bırakmadılar, ama artık Denizli ve çevre ilçelerden de sadece buraya tost yemeye gelen misafirlerimiz olmaya başladı.  Daha önce burada tostun tadına bakan eşini dostunu da toparlayıp gelmeye başladı. Yaptığım işin karşılığını bu şekilde görmek insana tarifsiz bir mutluluk veriyor” dedi.

Sabri Yavuzyılmaz Caddesi üzerinde bulunan işletmesinin dekoru ise çok özgün. Hem her yere benzeyen hem de hiçbir yere benzemeyen eşsiz bir otantik dekor hakim. Dışarıdan bakıldığında Alaçatı’da bir işletme gibi duran içerisine girildiğinde ise duvara asılı fotoğraflarla birlikte  nostaljik bir yolculuğa çıkılan bir mekan.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARACA YENİDEN CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU
KARACA YENİDEN CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU
Başkan Akcan Açıkladı! Çal'da Festival İptal
Başkan Akcan Açıkladı! Çal'da Festival İptal