2023 Vizyonu Bizim Ana Yol Göstericimiz ve Hedefimizdir

İlimizdeki Milli Eğitim Bakanlığı Ortaoğretim Genel Müdürlüğüne bağlı Anadolu Lisesi, Fen Lisesi ve Sosyal Bilimler Lisesi müdürleriyle 2019-2020 eğitim öğretim yılı ‘2023 Eğitim Vizyonu Çalışmaları’ değerlendirmesi yapıldı.

2023 Vizyonu Bizim Ana Yol Göstericimiz ve Hedefimizdir

 

Merkezefendi Lütfi Ege Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Müdür Yardımcısı Şener Bayram ve Anadolu Lisesi, Fen Lisesi ve Sosyal Bilimler Lisesi müdürleri katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü yaptığı konuşmasında “İlimizde Bakanlığımız Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne bağlı 43 anadolu lisemiz eğitim-öğretim hizmetlerini sürdürmektedir. Bakanlığımızca hayata geçirilen 2023 Vizyonu bizim ana yol göstericimiz ve hedefimizdir. 2023 vizyon belgesinin ayrı bir anlamı ve heyecanı var. 2023 Türkiye’sine gelindiğinde işte Denizli Milli Eğitim Müdürlüğü diyebileceğimiz bir çalışma içerisinde olacağız. Özellikle başarının artırılması ve fırsat eşitliği alanındaki çalışmalarımız devam ediyor. Bu hazırlıklarımızı öğretmenlerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. 2023 Viyonumuzun temel taşı taşı öğretmendir. Çünkü güçlü bir gelecekten söz ediyorsak güçlü öğretmenlere ihtiyacımız var. Bununla ilgili toplumdaki bütünsel algı, toplumun bu konuyla ilgili ortak kabulü bizim bu anlayışımızı ve görüşümüzü güçlendiriyor. Öğretmenlerimizle birlikte kenetlendiğimiz takdirde istediğimiz başarıya ulaşacağımıza inancımız tamdır.Denizli, kabuğunu kıran ve çıtasını yüksek tutan bir şehir haline geldi. Bu da öğretmen arkadaşlarımız ve yöneticilerimiz sayesinde gerçekleşti. Denizli olarak başarı ile uyguladığımız ve çok değer verdiğimiz Değerler Eğitimini ön planda tutmalıyız. Aynı zamanda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde başlatılan “ Sıfır Atık Projesi” kapsamında çalışmalar gerçekleştireceğiz. Sizlere bugüne kadar yaptığınız çalışmalar nedeniyle içtenlikle teşekkür ediyorum” dedi.

 

Toplantı Genel Mevzuat Bilgilendirmesi, Okul Pansiyonlarıyla İlgili İş ve İşlemler, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarıyla İlgili İş ve İşlemler ve 2023 Eğitim Vizyonu Çalışmalarının değerlendirilmesi ile son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI