MUSLUKTAN NE İSTEDİNİZ?

Babadağ sakinlerinin başı musluk hırsızlarıyla belada

MUSLUKTAN NE İSTEDİNİZ?

Edinilen bilgiye göre Denizli’nin Babadağ ilçesinde bulunan, doğal güzelliğiyle hem Babadağlıların hem de ilçeye dışarıdan gelen ziyaretçilerin uğrak noktalarından olan Kılıncın Bahçesi olarak bilinen piknik alanına bir süredir dadanan hırsızlar ilçe sakinlerinin canını sıkıyor.  Piknik alanında bulunan ve doğal kaynak suyu akan, gelen ziyaretçilerin sık sık kullandığı çeşmedeki musluklar üçüncü kez çalındı. Ziyarete giden vatandaşlar musluklar olmayınca durumu yetkililere bildirdi, ardından musluklar takıldı kısa süre sonra tekrar çalındığı fark edilince yine takıldı. Geçtiğimiz günlerde bölgeyi ziyarete giden bir vatandaş ise muslukların yine çalındığını görünce duruma sosyal medyadan tepki gösterdi. 

Selçuk Özkalın, isimli sosyal medya kullanıcısı yaptığı paylaşımda durumu daha önce fark edip yetkililere söyledim gelip takmışlardı bugün yine yerinde yoklar diyerek duruma isyan etti.  Özkalın paylaşımında “Babadağ Kılıncın bahçe'sindeki çeşmeleri iki ay önce paylaşmıştım muslukları yok diye. Arada sağolsun tekrar takıldı. Allah razı olsun takanlardan. Ama dün uğradığım zaman tekrar çalındıklarını gördüm. Ne diyeyim ve yazayım bilemedim” ifadelerini kullandı.

Muslukları kimin ya da kimlerin çaldığı henüz bilinmezken üçüncü olaydan sonra yeniden takılacak mı ya da farklı bir önlem alınacak mı merak ediliyor.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Cahit     2019-11-30 Mobese kamerası koysunlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI