SU ZAMMINA İLK TEPKİ GELDİ!

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısından suya bir zam daha çıktı.

SU ZAMMINA İLK TEPKİ GELDİ!

Dün gerçekleştirilen Denizli Büyükşehir Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısında muhalefetin itirazlarına rağmen suya %20 zam yapıldı. 2019 Temmuz ayı Denizli Büyükşehir Belediyesi toplantısında yapılan %20’lik zammın ardından 3 ay sonra yapılan %20’lik zam ile toplamda yıl içerisinde Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından suya %40 zam yapılmış oldu.

YASİN ÖZTÜRK’TEN KINAMA

2019 yılı Kasım ayı Denizli Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısından çıkan suya %20’lik zam kararına ilk tepki  İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk’ten geldi.  Dün gerçekleştirilen oturumun ardından sıcağı sıcağına açıklama yapan İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve karara evet oyu veren meclis üyelerini kınadı.

2020 YILI BÜTÇESİ ONAYLANDI

Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Büyükşehir DESKİ Genel Müdürlüğünün 2020 yılı bütçeleri onaylandı. Toplam 1 milyar 215 milyon TL’lik bütçenin vatandaşların talep ve ihtiyaçları doğrultusunda kullanılacağını vurgulayan Başkan Osman Zolan, “Bütçemiz Denizlimize güzellikler getirsin” dedi. Büyükşehir DESKİ'nin 5 yıllık yatırım plan ve programı ve 19 ilçenin bütçeleri oylanarak kabul edildi. Bu kapsamda Denizli Büyükşehir Belediyesinin bütçesi 772 milyon 220 bin TL, Büyükşehir DESKİ’nin bütçesi ise 443 milyon TL olmak üzere toplamda 1 milyar 215 milyon 220 bin TL olarak belirlendi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI