HALUK LEVENT BU SÖZÜNÜ DE TUTTU

Denizli’de yaşayan ve doğuştan kalp hastası olan 21 yaşındaki Ceren çektiği video ile Ünlü Sanatçı Haluk Levent’ten yardım istedi. Haluk Levent kısa sürede Ceren’in çağrısına kulak vererek eski bakan Sema Ramazanoğlu ile birlikte Denizli’ye Ceren’in evine gitti.

HALUK LEVENT BU SÖZÜNÜ DE TUTTU

3 yaşından beri yapay damar ile yaşadığını ve ölmek istemediğini belirten Ceren, çektiği video ile Haluk Levent'ten yardım istemişti. Kurduğu Ahbab isimli dayanışma ağı ile bugüne kadar yüzlerce kişiye yardım elini uzatan ünlü sanatçı Haluk Levent, Ceren için Denizlili Ahbab'ı harekete geçirdi. Konunun sosyal medyada duyulması üzerine eski bakan Sema Ramazanoğlu'da "Sevgili Ceren, üzülme seninleyiz. Gerekli tüm desteği vereceğiz ve birlikte başaracağız. Sevgili Haluk Levent  Ceren'in çağrısına sessiz kalmayacağını biliyordum. Ceren’i birlikte ziyaret etmeye davet ediyorum." cevabı ile twetti retweetlemişti. 

Aradan geçen 2 haftalık sürenin ardından ünlü sanatçı Haluk Levent ve eski Bakan Sema Ramazanoğlu bugün Ceren'i evinde ziyaret etti. 

Kendi twitter hesabından "Ve Denizli’deyiz" başlığı ile twett atan sanatçı Haluk Levent, "Cumhurbaşkanlığı Sağlık Kurulu üyesi sayın Sema Ramazanoğlu ile birlikte söz verdiğimiz gibi Ceren’i ziyaret ettik. Ceren’in sağlık durumunu artık Sema Ramazanoğlu takip edecek, ilgilenecek. Teşekkür ediyoruz. Bizler de Ceren’in ailesine 2 yıllık ev bulacağız!" açıklamasını yaptı. 

Ceren ise, "Haluk abi, Denizli'de 3 yaşından beri yapay damar ile yaşayan biriyim. Sesimi duyurmama yardım et, ölmek istemiyorum. Beni ameliyat edecek doktor, ekip bulmam lazım, tek umudum sensin"

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rektör Prof. Dr. Bağ’dan “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Mesajı
Rektör Prof. Dr. Bağ’dan “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Mesajı
AK Partili Şahin Tin’den ihanet girişiminin 4. yıldönümü mesajı:
AK Partili Şahin Tin’den ihanet girişiminin 4. yıldönümü mesajı: