O GRUBUN YÖNETİCİ HAKKINDA DOLANDIRICILIK İDDİASI

Denizli’de sosyal medya grubu yönetici O.B hakkında atılan iddialar gündeme bomba gibi düştü. Almanya’da yaşayan bir gurbetçi O. B. tarafından dolandırıldığını iddia etti.

O GRUBUN YÖNETİCİ HAKKINDA DOLANDIRICILIK İDDİASI

Denizli’de sosyal medya kullanımının yaygınlaşması ile ortaya çıkan Facebook grubu trafik yaşam grubunun pek çok kurucusu işin ticarete dökülmesi nedeni ile grubu terk etmişti. Adı sık sık farklı sorunlar ile anılan grup ve yöneticisi O. B. hakkında bir iddiada Almanya’dan geldi. Gurbette işçi olarak çalıştığını söyleyen bir vatandaş O. B’ye yardım amacı ile gönderdiği 500 Euro’nun ihtiyaç sabine gönderilmediğini ve kendisinin dolandırıldığını iddia etti.

KÜFÜR VE HAKARETLERLE KARŞILIK ALDI

Yurt dışında yaşadığı için konudan yeni haberi olduğunu iddia eden vatandaş para yerine ulaşmamış neden diye sorduğunda “veremedim, veririz” gibi cevaplar alınca yapılan yazılı konuşmayı ve O.B.’nin yaptığını iddia ettiği hakaretleri sosyal medyada paylaştı. Kısa sürede çok sayıda insan tarafından paylaşılan yazışma kısa sürede Denizli’de en çok konuşulan konu oldu. Küfürlü diyaloglar ise şaşkınlıkla karşılandı.

GRUP YÖNETİCİSİNDEN İLK AÇIKLAMA

Grup yöneticisi O.B. ise habercikus.com’a yaptığı açıklamada hesabın sahte olduğunu yazışmaların da sahte olduğunu iddia ederek, yazışma sahibi kişinin dekontoları paylaşmasını talep etti. Kendisinin insanları buluşturarak yardımda bulunduğunu dile getiren O.B. yardımları bu şekilde gerçekleştirdiğini kaydetti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nazif     2019-10-05 Eğer doğru ise yazıklar olsun insanlar artık kime güvenecek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SARAYKÖY'DE BULUNAN TERMAL YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI
SARAYKÖY'DE BULUNAN TERMAL YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI
LODOSLU HAVAYA DİKKAT!
LODOSLU HAVAYA DİKKAT!