ECZACIBAŞI’NDAN KAKLIK MAĞARASI’NA ÖVGÜ

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Denizli’nin Honaz İlçesinde bulunan Kaklık Mağarasını ziyaret etti. Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’in de hazır bulunduğu ziyaret sırasında mağaraya olan hayranlığını dile getiren Eczacıbaşı, gerçekleştirilen çalışmalara övgüler yağdırdı.

ECZACIBAŞI’NDAN KAKLIK MAĞARASI’NA ÖVGÜ

 

Türkiye’nin önemli işadamlarından olan Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, yeraltındaki Pamukkale olarak adlandırılan Kaklık Mağarası’nı ziyaret etti. Mağarayı çok beğendiğini belirten Eczacıbaşı, “Burası çok güzel bir yer. Honaz Belediye Başkanı Sayın Yüksel Kepenek’in gerçekleştirdiği çalışmalar burasını daha da cazip hale getirmiş. Sayın Başkanın bu gibi tarihi ve kültürel değerlere sahip çıkması beni çok mutlu etti. İş dünyamızı Kaklık Mağarası’nı sahip çıkmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bülent Eczacıbaşı’nın Kaklık Mağarasını ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını belirten Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’te yaptığı açıklamada “İş dünyasının duayenlerinden Sayın Eczacıbaşı’nın Kaklık Mağaramızı ziyareti ve gerçekleştirdiğimiz düzenlemeler hakkındaki düşünce ve sözleri için çok teşekkür ediyorum. Honazımızı her alanda olduğu gibi, tarihi ve kültürel değerlerini de en iyi şekilde tanıtmak ve gelecek nesillere aktarmak anlamında Honaz Belediyesi olarak çalışmalarımızı arttırarak sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
G’scala Muhteşem Bir Defile ile Hizmete Girdi
G’scala Muhteşem Bir Defile ile Hizmete Girdi
PAÜ’lü Yabancı Öğrenciler Stratonikeia Antik Kenti ve Marmaris’i Gezdi
PAÜ’lü Yabancı Öğrenciler Stratonikeia Antik Kenti ve Marmaris’i Gezdi