YAŞINA ÜZÜLENDE VAR, ÇARESİZLİĞİNE ÜZÜLENDE

Denizli’nin Pamukkale İlçesinde yaşayan Kader B.(16) isimli kız çocuğu sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında kendini keserek, “Ölmek istiyorum. Daha kötüsünü yapacağım bunun suçlusu sevdiğim adam” dedi.

YAŞINA ÜZÜLENDE VAR, ÇARESİZLİĞİNE ÜZÜLENDE

Pamukkale ilçesi Akhan Mahassesinde yaşayan 16 yaşındaki Kader B.’nin geçtiğimiz gün instagram’dan yaptığı paylaşım infiale neden oldu. 16 yaşında olduğu ve psikolojik sorunları olduğu iddia edilen çocuğun 3 ay önce evlendirildiği öğrenildi. Geçtiğimiz gün yaşadığı sorunlar nedeni ile ailesinin evine gönderilen çocuk gelinin kendisini odasına kilitleyerek kollarını kestiği canlı yayın onlarca kişi tarafından izlendi. Yayın sırasında ailesinin kapıyı açmasını istediği Kader B., gözyaşları içerisinde kollarını keserken “ölmek istiyorum artık, yeter artık beni yalnız bırakın, beni delirttiler. Ben yaşamayacağım bu hayatta, kendimi öldüreceğim. Daha kötüsünü yapacağım, ben kırılmaktan yoruldum. Yaşamak istemiyorum, bunlar benim sevdiğim adamın bana yaptıkları. ‘Eğer ben ölürsem onun suçu demiştim’ işte ben ölüyorum ve bu onun suçu” dedi.

“RUHSAL RAHATSIZLIK RAPORU VAR”

Çocuk gelinin çevresinden edinilen bilgiye göre Kader B’nin 19 yaşındaki Bekir Ö. ile ailesinin rızası ile 3 ay önce evlendirildi. Ruhsal problemleri nedeni ile doktor raporu bulunduğu iddia edilen Kader B’nin yaşadığı sorunlar nedeni ile gözetim altında tutulması gerekirken evlendirildiği öğrenildi. Sosyal medyada infiale neden olan paylaşımın ardından küçük kıza ne olduğu bilinmezken, çevresi Kader B’nin kendine zarar vermesinden korktuklarını, yetkililerden yardım beklediklerini söyledi.

Kaynak: aynahaber.net

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SARAYKÖY'DE BULUNAN TERMAL YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI
SARAYKÖY'DE BULUNAN TERMAL YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI
LODOSLU HAVAYA DİKKAT!
LODOSLU HAVAYA DİKKAT!