İNTİHARIN ARDINDAN ÖYLE BİR HİKAYE ÇIKTI Kİ ...

Acıpayam Alaattin Mahallesinde ailesi tarafından kayıp olarak resmi makamlara müracaat edilen Mehmet Bal intihar etmiş olarak bulundu. İntiharın ardından ise dram ortaya çıktı.

İNTİHARIN ARDINDAN ÖYLE BİR HİKAYE ÇIKTI Kİ ...

Acıpayam Alaattin Mahallesinde ailesi tarafından kayıp olarak resmi makamlara müracaat edilen Mehmet Bal intihar etmiş olarak bulundu. 35 yaşındaki Mehmet Bal'dan önceki gün akşam satlerinde evinden ayrıldıktan sonra haber alamayan ailesi telefonuna da ulaşamayınca durumu resmi makamlara bildirdiler. Fakat acı haber bugün geldi. Kayıp Bal'ın cansız bedeni, Acıpayam Oğuz Mahallesi üzerinde Yunuspınarı mevkiinde kendisine ağaca asılı olarak bulundu.

İNTİHARIN ARDINDAN DRAM ÇIKTI

35 yaşında intiharı seçen Mehmet Bal'ın hayat hikayesi acılarla dolu çıktı. 1 ay önce evi yanan Bal'a talih bir türlü gülmedi.  Kardeşlerinden birini geçtiğimiz yıl bir kablo fabrikasında iş kazası sonucu kaybetti. Babası çocukken evi terk eden Bal'ın, eşininde engelli çocuğunu Bal'a bırakıp evi terk ettiği öğrenildi. Bal'ın ise bu yaşananlardan sonra mücadeleyi bırakıp intiharı seçtiği iddia edildi. 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Esra     2019-08-31 Karısı cocugunu birakip gitmedi onlar ayrilali 4.5 sene olup velayet annedeyken zorla velayeti aldi bayramdan once cocuk annedeydi babasına geri gideli daha 5 gün olmuştu mehmet bal intihar edecek biri değildi çünkü çocuğunu arda tek bırakmazdı yapacak olsa çocuğunu annesine verip yapardı o yüzden bilip bilmeden haber yapmayın annesi asla çocuğunu birakmaz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SARAYKÖY'DE BULUNAN TERMAL YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI
SARAYKÖY'DE BULUNAN TERMAL YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI
LODOSLU HAVAYA DİKKAT!
LODOSLU HAVAYA DİKKAT!