Reklamı Geç

SALDIRI SONRASI BAŞKAN ÇETİN'İN İLK GÖRÜNTÜLERİ

SALDIRI SONRASI BAŞKAN ÇETİN'İN İLK GÖRÜNTÜLERİ

Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin ailesi ve arkadaşları ile birlikte tatil yaptığı fethiyede polis vahşeti ile karşılaştı Fethiye balık halinde rezervasyonu olmasına rağmen gittiği restorantta masasının başka birisine verilmesi nedeni ile tartışma çıktı. Tartışmaya Fethiye emniyetine bağlı polislerde müdahil olunca arbede yaşandı. Asıl arbedeyi yaratan polisler, Ali Çetin, arkadaşları ve ailesinin üzerine önce biber gazı sıktılar. Ali Çetin; "Ben kulüp başkanıyım yarından sonra maçım var, bakanlar ve çok sayıda bürokrat bu maça katılacak" demesine rağmen emniyet güçleri daha ağır bir şekilde davranmaya başladılar ve ağza alınmayacak ifadeler kullanarak, "Senin kulübünün de, bakanının da cumhurbaşkanının da" diyerek Ali Çetin ve ailesine, Cumhurbaşkanına küfür ve hakaret ettiler. Ali Çetin ve yanında bulunanları darp ettiler.

Resmi işlemler geç saatlere kadar hastane ve emniyet müdürlüğünde devam etti. Başkan Ali Çetin ve ailesi olaya müdahil olan polislerden şikâyetçi oldu. Kulüp başkanı Ali Çetin ve ailesinin telefonlarına da el koyan emniyet güçleri telefonlardan çekilen görüntüleri de silmeye çalıştılar. Ali Çetin, “Asıl hakaret ve küfürleri edenlerin emniyet güçleri olmasına rağmen Fethiye basınında gündem yaratmaya çalışılarak tersi olmuş gibi beyanlar vermişlerdir ancak tüm ifadeler verildi ve olaya müdahil olan polis memurlarından şikayetçi oldum. Zaten kamera kayıtları da var. Olayın ne olduğu orada da bellidir.” dedi.

HOROZLAR TARAFTAR GURUBUNDA ÖNEMLİ ZİYARET

Yukatel Denizlispor'un yöneticisi Ali Çetin yapılan saldırının ardından özel bir hastanede tedavi altına alındı. Olayı duyar duymaz bir çok yakını, siyasi ve spor camiasından insanlar kendisini arayarak baş sağlığı diledi. Başkan Çetin'i hastanede ziyaret eden guruplardan biriside Denizlispor taraftar gurubunun sevilen isimlerinin oluşturduğu Horozlar Taraftar Gurubu oldu. Taraftar gurubu liderleri gerçekleştirdikleri bu ziyareti fotoğraflayarak sosyal medya hesaplarında paylaştılar. Fotoğraflar aynı zamanda Başkan Çetin'in saldırıda ne kadar çok zarasr gördüğü ve darp edi,ldiğini de gözler önbüne serer nitelikteydi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 HAYVANCILIKTA SKANDAL AŞI GERÇEĞİ  10 İLDE 368.761 AŞI ZAYİİ!
HAYVANCILIKTA SKANDAL AŞI GERÇEĞİ 10 İLDE 368.761 AŞI ZAYİİ!
CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın TBMM Genel Kurulu'nda Konuştu
CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın TBMM Genel Kurulu'nda Konuştu