Reklamı Geç

DENİZLİLİ VATANDAŞ DEHŞETİ YAŞADI

20000 kapasiteli powerbank masanın üzerinde bir anda alev aldı. Powerbank’in alev aldığı gören Mustafa Ünal, bir anlık refleksle yanan powerbank’i pencereden dışarı attı.

DENİZLİLİ VATANDAŞ DEHŞETİ YAŞADI

Edinilen bilgiye göre olay, Denizli’nin Pamukkale ilçesi Kervansaray Mahallesi’nde yaşandı. Sosyal medyada çevre, tarih ve kültür ile ilgili konularda hassasiyeti ile bilinen ve sosyal medyada Memleket Kokusu adlı sayfanın sahibi Mustafa Ünal’ın evinde 20000 kapasiteli garantili olan ve henüz bir yıldır kullanılan Powerbank, masanın üzerinde bir anda alev aldı. Powerbank’inin evin içerisinde alev aldığını gören Mustafa Ünal, yanan powerbank’i eliyle alarak pencereden dışarıya attı. Bahçede 1.5- 2 metre alevler fışkıran powerbank’in tamamen yandığını gören Ünal, neye uğradığını şaşırdı. Elinde küçük yanıklar oluşan Ünal, ‘verilmiş sadakamız varmış’ dedi.

ARABAYI, EVİ YAKABİLİRDİ UCUZ ATLATTIK!
Yaşadığı şoke eden olayın ardından çektiği video ile yanan powerbank’ini inceleyen Mustafa Ünal, ‘Daha 1 yıllık bir üründü yani garantideydi ama ucuz yırttık şükür. Genelde arabada torpidoda duruyordu, arabayı yakabilirdi, evi yakabilirdi ve en önemlisi beni veya birini yakabilirdi. Verilmiş sadakamız varmış şükür ucuz yırttık. Elletimizdeki telefonlar da dahil bu tür pil düzenekleri hazır bomba, çocuklarınıza söyleyin telefon özellikle şarjdayken hala oynamaya devam ediyorlar. Allah korusun’ ifadelerini kullandı.

#denizli #powerbank #dehşet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 HAYVANCILIKTA SKANDAL AŞI GERÇEĞİ  10 İLDE 368.761 AŞI ZAYİİ!
HAYVANCILIKTA SKANDAL AŞI GERÇEĞİ 10 İLDE 368.761 AŞI ZAYİİ!
CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın TBMM Genel Kurulu'nda Konuştu
CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın TBMM Genel Kurulu'nda Konuştu