Reklamı Geç

SARAYKÖY MESLEK YÜKSEKOKULU’NDA AİLE SICAKLIĞI

SARAYKÖY MESLEK YÜKSEKOKULU’NDA AİLE SICAKLIĞI
Bu içerik 665 kez okundu.

Sarayköy Meslek Yüksekokulu’na giderek Yüksekokul Sekreteri Esin Akhan Özbaş ve Öğretim Üyesi Atiye Kaş Özdemir ile üniversitede yapılan faaliyetler ve 2019 Eylül’ünde bölümlerdeki kontenjan sayısı ile ilgili keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Sarayköy Meslek Yüksekokulu’nda şuan iki bölüm var. Fizyoterapi programı ile Alternatif Enerji programı. Bu sene Fizyoterapi programına 60, Alternatif Enerji programına ise 40 öğrenci alınacak. Öğrenci sayısı 200 olacak. Bu sayı ileriki yıllarda farklı bölümlerin açılmasıyla birlikte artacak. Yüksekokul kadrosunda toplam 10 öğretim üyesi var. Üniversite’deki öğrenciler, hocalarıyla güzel bir ilişki kurmuş. Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen öğrenciler, hocaları sayesinde Sarayköy’e alışıyor. Öğrenciler ile çay ve kurabiye günü yapan üniversite hocaları, geçtiğimiz günler mangal partisi düzenlediler.

Öğrencileri hiçbir şeyden mahrum etmek istemeyen fedakar öğretmenler, okulda voleybol sahası olmadığı halde öğrencileri için voleybol sahası oluşturmuş. 2019 Eylül’ünde Yeni bir eğitim-öğretim yılının başlamasıyla etkinlikler çeşitlendirilerek artmaya devam edecek. Bizlere zaman ayıran Yüksekokul Müdürü Dr. Aslı Öztürk’e, Yüksekokul Sekreteri Esin Akhan Özbaş’a , Öğretim üyesi Atiye Kaş Özdemir’e teşekkürlerimizi sunarız.

Sarayköy Meslek Yüksekokulu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN DOĞAN’DAN BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÖDÜL
BAŞKAN DOĞAN’DAN BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÖDÜL
Hekim Önerisi Olmadan Antibiyotik Kullanmamalıyız
Hekim Önerisi Olmadan Antibiyotik Kullanmamalıyız