Babalar Günü şenliği Forum Çamlık’ta

Denizli'nin en ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, Babalar Günü heyecanını satrançla buluşturuyor. Baba-Çocuk Satranç Şenliği’ne özel dopdolu bir program ziyaretçilerimizi bekliyor.

Babalar Günü şenliği Forum Çamlık’ta

Denizlililerin buluşma noktası Forum Çamlık, ziyaretçilerine unutulmaz bir Babalar Günü şenliği hazırlıyor. 15-16 Haziran tarihleri arasında Forum Çamlık’ta, Baba- Çocuk Satranç Şenliği’nde çocuklarla satranç oynamanın keyfini çıkaracağınız dopdolu bir program ziyaretçilerimizi bekliyor.

15 Haziran’da saat 12:00-18:00 saatleri arasında satranç animasyon gösterisi, eğitim programı, dünya satranç şampiyonlarının tanıtım etkinlikleri, satranç ustaları ile simulatane maçlar ve konunun uzmanlarıyla düzenlenecek seminerler ile satranç meraklılarını Forum Çamlık’ta buluşturuyoruz. 16 Haziran tarihinde, kazanan ilk 3 kişiyi kupayla ödüllendiriyoruz.

İlk 5 kişinin ise madalya ile ödüllendirileceği “Baba-Çocuk Satranç Şenliği” ziyaretçilerimize heyecan dolu bir gün yaşatacak. Beş turdan oluşan satranç maçları sonrasında kazananlar saat 16:30’daki ödül töreni ile kupa ve madalyalarını teslim alacaklar.

Forum Çamlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI