"HER TÜRLÜ YOL ARKADAŞLIĞINA AÇIĞIZ”

Başkan Doğan muhtarlar ile iftarda bir adaya geldi…

Merkezefendi Kaymakamı Dr. Âdem Uslu ve Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, mahalle muhtarları ve ilçe müdürleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Başkan Doğan, “Vatandaş ne kadar kamudan kaliteli ve hızlı hizmet alırsa yaşadığı mahalleye, yaşadığı ilçeye ve devletine olan bağı da o denli artıyor. Bu bağ arttıkça da bizim birlik ve beraberliğimiz artıyor. Merkezefendi Belediyesi olarak elimizi taşın altına koymaya hazırız. Her türlü yol arkadaşlığına açığız” dedi.

Merkezefendi Belediyesi tarafından iftar programı düzenlendi. Düzenlenen iftar yemeğine, Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, ilçeye bağlı mahalle muhtarları ile ilçe müdürleri ve aileleri katıldı. Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nda gerçekleştirilen programda konuşan Başkan Doğan, “Ramazan ayımız mübarek olsun. Ramazan ayımızın ülkemize bolluk, bereket, kardeşlik getirsin. Bu temellerle birlikte, birlik ve beraberliğimiz daim olsun inşallah. Bugün milli mücadelenin 100. Yılı. Öncelikle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınızı kutluyorum. Başta büyük önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bu vatan için canlarını feda etmiş bütün şehitlerimizi bir kez daha rahmetle ve şükranla anıyorum” dedi.

Vatandaşın kaliteli ve hızlı hizmet almak istediğini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Bugün burada yerel yönetimlerin yapı taşları olan çok değerli muhtarlarımız ve merkezi yönetimin yapı taşları olan çok değerli idari amirlerimizde bir araya geldik. Vatandaşın tek isteği var o da kamudan kaliteli ve hızlı hizmet almak. Vatandaş ne kadar kamudan kaliteli ve hızlı hizmet alırsa yaşadığı mahalleye, yaşadığı ilçeye ve devletine olan bağı da o denli artıyor. Bu bağ arttıkça da bizim birlik ve beraberliğimiz artıyor. Aynı zamanda ortak amaçlarımız ortak çıkarlarımız bir araya geliyor ve birbirimize daha fazla kenetleniyoruz” diye konuştu.

“YARDIM ETMEYE HAZIRIZ”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Bizler yeni dönemde Merkezefendi Belediyesi olarak merkezi idari birimlerimizden gelecek her türlü talebe, her türlü yol arkadaşlığına açığız. Her türlü projelerinde yardım etmeye hazırız. Her türlü ortak projeyi birlikte yapmaya varız. Aynı şekilde siz değerli muhtarlarımız daha özel sorunları bildiğiniz için bizler de aynı şekilde merkezi idaremiz ile sürdürdüğümüz yol arkadaşlığını sizlerle de bu yeni dönemde birlikte yürütmek istiyoruz” dedi.

Merkezefendi Belediyesi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SARAYKÖY'DE AMBULANS KAZASI
SARAYKÖY'DE AMBULANS KAZASI
DENİZLİ’DE TİCARETİN KÖKLERİ SAĞLAM
DENİZLİ’DE TİCARETİN KÖKLERİ SAĞLAM