Reklamı Geç

TRAFİK HAYATTIR!

Öncelik hayatın, öncelik yayanın!

TRAFİK HAYATTIR!
Bu içerik 864 kez okundu.

Her  yıl Mayıs ayının ilk cumartesi günü "Karayolu Trafik Güvenliği Günü", bugünü takip eden hafta ise   "Karayolu Trafik Haftası" olarak kutlanmaktadır. Sarayköy İlçe Emniyeti'nin  üzerinde durduğu, bir takım önlemler aldığı konulardan biri  ilçemizde trafik kurallarının uyulmasıdır.  Çocuklarımıza küçük yaşlarda bu kuralları  benimsetmek adına okullarda İlçe Emniyetince  dönem dönem bu konuda seminerler veriliyor.  Her sabah okul önlerinde öğrencilerimizin güvenliği için  denetleme yapılıyor. Okulların güvenliği ve öğrencilerin huzurlu bir şekilde derslerini dinleyebilmeleri adına  İlçe Emniyet Görevlilerince çevredeki gürültü yapan kişilere müdahale ediliyor.

Bugünde Ömer Halis Demir Caddesi üzerinde farkındalık yaratmak için  Sarayköy İlçe Emniyet görevlileri yayalara üzerinde trafilk ile ilgili sloganların yer aldığı bez torbaları hediye etti.

Polisler, durdukları araçlara trafik kurallarına uymanın önemini bir kez daha anlatarak bez torbaları hediye etti. Bu uygulamadan memnun kalan vatandaşlar Emniyet görevlilerine teşekkür etti. 

Sarayköy İlçe Emniyet görevlileri, Ömer Halis Demir Caddesi üzerinde yer alan Sarayköy İmam Hatip Ortaokulu  öğrencilerine  tshirt hediye etti.

Öğrenciler, sevinçle tek sıraya geçti. Bazı öğrenciler evlerine gitmeden tshirtü orada giydi.  Öğrenciler,  polis abilerine sevgilerini bir kez daha gösterdiler. 

İlçe Emniyet görevlileri çocuklarla yakından ilgilendi.

Öğrencilerle toplu bir resim çekildikten sonra Emniyet görevlileri öğrencilere eşlik ederek güvenli bir şekilde okula gitmelerini sağladı. 

UNUTMAYIN!

Trafik; sevgi, saygı ve hoşgörüyle güzeldir...

Sarayköy İlçe Emniyet Müdürlüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN DOĞAN’DAN BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÖDÜL
BAŞKAN DOĞAN’DAN BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÖDÜL
Hekim Önerisi Olmadan Antibiyotik Kullanmamalıyız
Hekim Önerisi Olmadan Antibiyotik Kullanmamalıyız