PAÜ ‘Spor Ödülleri Töreni’ne Hazırlanıyor

Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi tarafından beşinci kez gerçekleştirilecek olan ‘Spor Bilimleri Etkinlikleri’çerçevesinde bu yıl ilk defa spor ödülleri töreni gerçekleştirilecek. Yılın en iyilerinin belirlenmesi için yapılan anket ile oylama süreci tamamlandı. PAÜ öğrencilerinin oy kullanarak, spor dünyasının en iyilerinin belirlendiği “Spor Ödülleri Töreni” için hazırlıklar başladı.

PAÜ ‘Spor Ödülleri Töreni’ne Hazırlanıyor

Spor sektöründe emek harcayanların gösterdikleri üstün başarı ve hizmetlerin değerlendirilmesi amacıyla; sadece PAÜ’lü öğrencilerin oylarıyla belirlendiği yılın ‘en’leri ödül töreninin her yıl düzenliolarak gerçekleştirilmesi planlanıyor. Oylamalarda yerel ve ulusal kategorilerde yılın en başarılı kadın sporcusu, en başarılı erkek sporcusu, en başarılı spor insanı, en iyi spor kanalı, en başarılı spor takımı ve benzeri yer alıyor.

Pamukkale Üniversitesi Spor Ödülleri, 16 Mayıs Perşembe saat 15:00'da, PAÜ Hüseyin Yılmaz Kongre ve Kültür Merkezi’nde sporcular, akademisyenler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşecek törenle sahiplerini bulacak.

Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI