Denizli İl Müftülüğü Engelliler'i Hilal Camii'nde Buluşturdu

Denizli İl Müftülüğü Engelliler'i Hilal Camii'nde Buluşturdu

Denizli İl Müftülüğü, İl Engelliler Koordinatörlüğü'nün organize ettiği, "Engelliler Buluşuyor" kapsamında Hilal Camii'nde çok özel bir etkinliğe imza attı.

Gerçekleşen programa Denizli İl Müftü Vekili Hasan Hüseyin Palabıyık, Merkezefendi İlçe Müftüsü Talat Özmet, Pamukkale İlçe Müftüsü Nihat Sevil, İl Müftülüğü Engelli Koordinatörü Mehmet İm, ilçe engelli koordinatörleri, ilimizde engellilere yönelik faaliyet gösteren sivil toplum kuruluş (STK) temsilcileri, engelliler ve aileleri katıldı.

Hilal Camii'nde bir araya gelen engelliler, öğle namazını cemaatle saf tutarak eda ettiler. Namazın ardından yapılan program, Görme Engelliler Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni Yalçın Yetişik’in Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Programın açılış konuşmasını yapan Merkezefendi İlçe Müftüsü Talat Özmet, "Engelli kardeşlerimize davetimize icabet ederek programımıza gelmelerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sizlerle bu güzel mekanda buluşmamız ve aynı manevi atmosferden istifade etmemiz kardeşliğimizi pekiştiriyor. Bu programın hazırlanmasında emeği olan tüm kardeşlerimizi canı gönülden tebrik ediyorum. Siz engelli kardeşlerimizi Allah rızası için seviyoruz. Rabbim sevgimizi daim eylesin." dedi.

Denizli İl Müftülüğü İl Engelliler Koordinatörlüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI