SARAYKÖY’E BAHAR GELDİ

SARAYKÖY’E BAHAR GELDİ

Bugün Hüseyin Kuş Parkı’nda Sarayköy Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği, öğrenciler ve öğretmenlerin iş birliği ile kermes ve okul tanıtım etkinliği düzenlendi. Ayrıca Sarayköy Kültür Merkezi’nde Resim Sergisi açıldı.

Baharın gelmesiyle birlikte Hüseyin Kuş Parkı’nda çiçekler açmaya başladı. Çiçek kokuları eşliğinde adeta botanik bahçeyi andıran parkta sergiler davetliler gelmeden önce özenle hazırlandı. Sarayköy Kaymakamı Fatih Akkaya kermesi ilk ziyaret eden oldu.

 

Sergileri tek tek gezen Akkaya, Sarayköy Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri eşlik etti. Akkaya, sergideki ürünler hakkında bilgi alıp öğrencileri tebrik etti. Daha sonra resim sergisine geçen Sarayköy Kaymakamı Fatih Akkaya ve misafirler buradaki resimleri inceledi.

Akkaya’nın dikkatini serginin köşesinde gitar eşliğinde şarkı söyleyen öğrenciler çekti.

 

Öğrencilerin yanına gidip şarkıyı dinleyen Akkaya, şarkı bittiğinde öğrencileri alkışlayıp müzik ile ilgili olarak gelecekte yapabilecekleri şeyler hakkında öğrencilere fikir verdi.

Çocukların çok sevdiği masal kahramanlarından Pamuk Prenses, Uğur Böceği, Taş Devri Çizgi Filmindeki Wilma, Cadı ve Hintli bir prenses yer aldı. Sarayköylü vatandaşlarımız için kermes ve resim sergisi gün boyu açık olacak.

Palyaço Hüseyin Kuş Parkı'nda minikleri bekliyor...

İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Durmuş Cansever ve Beden Eğitimi öğretmeni Hanifi Esmer, kermesi ziyaret edenler arasındaydı.

 Sizler için sergi ve kermes gün boyu açık olacak. Birbirinden lezzetli yiyecekleri tadarak bir taraftan sergiyi gezip çocuklarınızla güzel vakit geçirebilirsiniz.

Sarayköy Kaymakamlığı Sarayköy Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI