PEDALLAR YEŞİLAY İÇİN ÇEVRİLDİ

PEDALLAR YEŞİLAY İÇİN ÇEVRİLDİ

Yeşilay’ın geleneksel olarak düzenlediği bisiklet turu kapsamında Türkiye’nin 50 şehriyle birlikte Denizli’de de pedallar sağlıklı yaşam için çevrildi. 28 Nisan Pazar sabahı saat 10.30’da adalet parkı meydanında buluşan bisiklet severlerin yoğun ilgi gösterdiği tur ile bağımlılıklardan uzak sağlıklı bir yaşam için farkındalık oluşturuldu.

Yeşilay ve Bisikletliler Derneği işbirliği Türkiye’nin her yanında düzenlenen 9. Yeşilay Bisiklet Turu öncesinde konuşma yapan Yeşilay Denizli Şube Başkanı “Yeşilay olarak, bağımlılıklardan uzak sağlıklı bir yaşam için birçok etkinlikler düzenliyoruz. Bisiklet Turu her yıl, bir önceki yıla göre daha büyük ilgi görüyor. Bisiklet yediden yetmişe herkese hitap eden bir spor. Gençlerin yanı sıra, çocuklar ve kadınlar ve yaşlıların katılımı bizi oldukça memnun ediyor. Turumuza katılan ve sağlıklı yaşam mesajımıza ortak olan herkese teşekkür ederim” dedi.

Yeşilay Denizli Şube Başkanı Bünyamin YAKAR; önümüzdeki yıllarda Türkiye’nin 81 ilinde Yeşilay Bisiklet Turunun düzenlenmesini hedeflediklerini belirtti. 10.30’da Denizli Adalet Parkı Meydanında başlayan Bisiklet Turu, Albayrak Meydanı, Şehit Öğretmen Yusuf Batur Caddesi, MKM Kavşağı istikametini takip ederek Adalet Parkı Meydanında sona erdi.

Yeşilay Bisikletliler Derneği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SARAYKÖY'DE AMBULANS KAZASI
SARAYKÖY'DE AMBULANS KAZASI
DENİZLİ’DE TİCARETİN KÖKLERİ SAĞLAM
DENİZLİ’DE TİCARETİN KÖKLERİ SAĞLAM