Reklamı Geç

17 yıllık siyasi istikrar ekonomik büyümeyi de beraberinde getirdi

AK Parti Denizli Milletvekili ve Grup Başkanvekili Av. Cahit Özkan, ASKON tarafından düzenlenen 3. Aylık Değerlendirme Toplantısında ekonomik ve siyasi gelişmelere ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

17 yıllık siyasi istikrar ekonomik büyümeyi de beraberinde getirdi
Bu içerik 217 kez okundu.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ASKON Genel Başkanı Orhan Aydın, çok sayıda işadamı ve sanayicinin katıldığı programda son 17 yılda AK Parti hükümetlerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde yakaladığı siyasi istikrarın ekonomik büyümeyi de beraberinde getirdiğine vurgu yapan Cahit Özkan, “Türkiye ekonomisi, son 17 yılda uyguladığımız ekonomi politikaları sayesinde güçlü temellere oturmuş bir ekonomi. Dünyadaki ekonomik çalkantılara baktığımızda bunu çok net olarak görebiliyoruz. Ülkemiz, ekonomik dalgalanmalardan güçlü ekonomisi sayesinde en az etkilenen ülkeler arasında yer alıyor.” dedi.

2023 hedefine güçlü adımlarla ilerliyoruz

AK Parti Denizli Milletvekili ve Grup Başkanvekili Av. Cahit Özkan, ekonomik ve siyasi baskıların Türkiye’yi asla yıldıramayacağını ifade ederek “Sayın Cumhurbaşkanımızın 2023 hedeflerine güçlü adımlarla ilerliyoruz.” dedi. Son yıllarda dünyada yaşanan gelişmelerin ve 15 Temmuz gibi hadiselerin Türkiye ekonomisini hedef almaya yönelik olduğunu iyi bildiklerini ifade eden Cahit Özkan, “Kur oyunuyla ülkemiz ekonomik anlamda sıkıştırmaya çalışılıyor. Siyasi dayatmalarda bulunuyorlar. Bu ekonomi savaşından başta Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde olmak üzere ekonomi yönetimimizin kararlı adımlarıyla galip çıkacağız. Hiç kimsenin bundan kuşkusu olmasın. ‘ dedi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
51 proje Pamukkale için yarıştı
51 proje Pamukkale için yarıştı