Reklamı Geç

BOYLARINDAN BÜYÜK İŞ YAPTILAR

Sarayköy Mükerrem Tokat Anaokulu öğrencileri izleyicileri büyüledi.

BOYLARINDAN BÜYÜK İŞ YAPTILAR
Bu içerik 1275 kez okundu.

Bugün saat 16.00’da Sarayköy Kültür Merkezi’nde, Sarayköy Mükerrem Tokat Anaokulu müdürü Ülkü Yıldırım Ulaşan öncülüğünde 3-4 yaş grubu öğrencileri, velileriyle birlikte tasarladıkları ‘Atık Malzemelerde Hayalimdeki Kostüm Partisi’ isimli defile yaptı.

 

Etkinliğe, Sarayköy İlçe Kaymakamı Fatih Akkaya, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Sarayköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Akhan, 24 Mayıs İlköğretim Okulu Osman Alacan katıldı.

Etkinlik, saygı duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesiyle başladı. Ardından minikler teker teker soluğu sahnede aldı. Heyecanları gözlerinden okunan minikler mankenlere taş çıkarttı.

Tasarladıkları kostümleriyle büyük beğeni toplayan minik tasarımcılar, anne ve babalarına el sallamayı ihmal etmedi. Veliler çocuklarından daha çok heyecanlıydı. Yerlerinde oturmadılar. Salon doldu taştı.

Bazı minikler ise kalabalığın önüne çıkmaktan biraz çekindi.

Süper kahramanları, öğretmenleri elinden tutunca öğretmeninden cesaret alıp sahnede yürüdüler. Son olarak ‘Atatürk’ temalı kostüm giyen öğrenciler İzmir marşı eşliğinde ellerinde bayrak ile sahneye çıktı. Öğretmenleri minikleri yalnız bırakmadı. Onlarda bayraklarını ele alıp sahneye geldiler. Veliler alkışlarıyla çocuklarına destek oldular.

Küçük yaşlarda bu bilinci öğrencilere kazandırmak için bir adım atan Sarayköy Mükerrem Tokat Anaokulu Müdürü Ülkü Yıldırım Ulaşan’a, öğrencilerinin yaratıcılığını arttırmak için elinden geleni yapan öğretmenlerine, çocuklarını her fırsatta destekleyen anne babalara teşekkürlerimizi sunarız.

 

Sarayköy Mükerrem Tokat Anaokulu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
51 proje Pamukkale için yarıştı
51 proje Pamukkale için yarıştı