Reklamı Geç

ÇILGIN TÜRK GENÇ MÜSİAD’A KONUK OLDU

Genç MÜSİAD’ın bu haftaki konuğu örnek alınacak başarı hikâyesiyle sektöründe ve kulvarında Türkiye ve dünyanın en başarılı ismi olarak gösterilen Dizayn VIP Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan Malkoç.

ÇILGIN TÜRK GENÇ MÜSİAD’A KONUK OLDU
Bu içerik 296 kez okundu.

Renkli ve inovatif kişiliği ile ve gençlere verdiği değerle tanınan Malkoç Genç MÜSİAD Denizli şubesinin misafiri oldu.

Erbakan Malkoç Ardahan’dan başlayarak Avrupa standartlarına sahip olan tek şirket unvanı ile Dizayn VIP yönetim kurulu başkanı olma sürecini anlattı ve aynı zamanda gençlere iş dünyasında nasıl farklılaşıp başarılı olunacağı konusunda tavsiyeler verdi. Başarının önündeki en büyük engelin bahane olduğu, ülkemizde katma değerli üretim yapmak için gece gündüz çalışmaları gerektiğini anlatırken, kendisinin 40 yaşında olduğunu belirten Malkoç hala genç ve yenilikçi hissettiğini bu hislerin 80 yaşına gelse bile geçmeyeceğini anlattı. Bir sözünde de ‘Açılmayan kanatların büyüklüğünü kimse bilemez. Kanatlarınızı açıp uçamadıktan sonra kartal olmanızın ne anlamı kalır.’ Diyerek gençlerin belirli kalıplardan çıkıp inovasyona öncülük etmelerini istedi.

Genç MÜSİAD Denizli Şube Başkanı Yunus Çiftci davetlerini geri çevirmeyip engin tecrübelerinden faydalanmalarını sağladığı için Erbakan Malkoç’a çok teşekkür edip, el yapımı ‘Elif ‘ yazan Kaat-ı tablosunu hediye etti.

Genç MÜSİAD
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
51 proje Pamukkale için yarıştı
51 proje Pamukkale için yarıştı