Reklamı Geç

GEKA, 3. KEZ HESTOUREX FUARINDA

GEKA, 3. KEZ HESTOUREX FUARINDA
Bu içerik 214 kez okundu.

Güney Ege Kalkınma Ajansı 4-7 Nisan 2019 tarihlerinde Antalya Expo Center’da (ANFAŞ) düzenlenen “Dünya Sağlık ve Spor Turizmi Kongre ve Fuarı olarak da adlandırılan HESTOUREX Fuarı’na 3. kez, Güney Egeli sağlık ve spor turizmi temsilcileriyle katılım sağlıyor.

“Yaşam kalitesi yüksek, yeniliğe dayalı üreten, doğasını koruyan, küresel turizm odağı Güney Ege” vizyonu doğrultusunda çalışmalarına yön veren GEKA, turizmde çeşitliliğin artırılarak dört mevsime yayılması, bölgenin alternatif turizm olanaklarının yaygınlaştırılması ve geliştirilmesi amacıyla ulusal ve uluslararası fuarlara katılarak bölgesel tanıtım faaliyetleri yürütüyor. Sağlık turizmi, spor turizmi ve alternatif turizm alanlarında sektör profesyonellerini bir araya getiren en geniş kapsamlı uluslararası iş geliştirme platformu olan HESTOUREX Fuarında 3. kez stant alanı açan GEKA, bu yıl Bölgeden 14 sektör temsilcisi kurum, kuruluş ve firmayla katılıyor.

Güney Ege Bölgesinde sağlık turizmi alanında faaliyetlerini sürdüren kamu ve özel hastaneleri, sağlık turizmi dernekleri, spor ve alternatif turizm alanlarında çalışmalarını yürüten kurum, kuruluş ve firmalar GEKA’nın sağladığı stant alanında tanıtımlarını gerçekleştirirken 5-6 Nisan tarihlerinde yapılacak ikili görüşmelerde uluslararası sektör temsilcileriyle bir araya gelerek yeni iş bağlantılarının yolunu açacaklar.

Güney Ege Bölgesinden 14 sektör temsilcisinin katılım sağladığı GEKA’nın stant alanını, Ajansın bağlı bulunduğu Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Barış Yeniçeri de ziyaret etti. Genel Müdür Yeniçeri, katılımcılar hakkında GEKA Genel Sekreter vekili Özgür Akdoğan’dan bilgi aldı.

GEKA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
51 proje Pamukkale için yarıştı
51 proje Pamukkale için yarıştı