Reklamı Geç

FRAGMAN BİTTİ FİLM BAŞLIYOR

FRAGMAN BİTTİ FİLM BAŞLIYOR
Bu içerik 1208 kez okundu.

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, bugün saat 15.00’da belediye önünden ailesi, belediye meclis üyeleri ve sevenleri ile birlikte hükümet konağı’na,Sarayköy İlçe Seçim Kurulu'na gitti.

Hakim Şerife Leman Gemici’den mazbatasını teslim aldı.

Gözlerinden heyecanı okunan Özbaş, a hakim Şerife Leman Gemici, görevinde başarılar diledi. Ardından belediye meclis üyeleri mazbatalarını teslim aldı.

Dışarıdaki coşkulu kalabalık sabırsızlıkla Özbaş’ın çıkmasını bekledi.

Ahmet Necati Özbaş’ın küçük oğlu Ahmet Sefa Özbaş, babasının mazbatasını tutarak dışarıya çıktı.

Coşkulu kalabalık alkışlarla bu mutluluğu paylaştı.

Hep birlikte Sarayköy Belediyesi’nin önüne yürüyerek gidildi. Vatandaşlar Özbaş’ı tebrik edip boynuna sarıldılar.

Belediye önünde Özbaş’ı zabıta ekipleri ve belediye çalışanları karşıladı.

Daha sonra koyun kesildi.

Özbaş’ın alnına kandan sürüldü. Dualar okundu.

Sarayköy Belediyesi önünde Başkan Özbaş ve Belediye Meclis Üyesi Fatma Demirbakan zeybek oynadı.

 

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “ 5 Nisan mazbatamızı seçim kurulumuzdan aldık. Binlerce sevenimiz dostumuz, yol arkadaşımızla beraber tekrar yeniden ‘bismillah’ deyip resmen görevimize başladık. Bugün güzel bir Cuma günüydü. Hep birlikte abdestlerimizi alıp günümüze başladık. Hayırlarımızı dualarımızı, Cuma namazımızı eda ettik. Ardından hamd olsun yeni dönem mazbatımızı ben, meclis üyesi arkadaşlarımız hep birlikte ilçe başkanlarımızın önderliğinde giderek aldık ve şuanda resmen 2019-2024 arası belediye başkanlığımız, belediye meclis üyeliğimiz ve dönemimize başlamış bulunuyoruz. Öncelikle bu dönemin başta şahsım, belediye meclis üyesi arkadaşlarım ve tüm Sarayköyümüze teşkilatlarımıza hemşerilerimize hayırlı olmasını cenabı haktan niyaz ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun inşallah. “

Başkan Özbaş mazbatayı eline alıp “Bu geçmiş 5 yılın karnesi diyebiliriz. 31 Mart 2019 Mahalli seçimlerin karnesi, neticesi, sonucunu gösteren belge diyebiliriz. Bu belge bizim için çok şeyleri ifade ediyor. Gururu, heyecanı, yeniden görevlendirilmeyi, bir işe yeniden devam etmeyi belirtiyor. Bu şehir bu ekibime bu başkana bir dönem daha seninle beraber yola devam ediyoruz. Bu hizmetlerin devamı, kalan işlerin tamamlanması bu şehrin hak ettiği yerlere ulaşması. Hakettiği hizmeti alması adına verilen görevdir aslında bu. Ben belediye meclis üyesi arkadaşlarıma, aileme, bizlere inanan güvenen herkese çok teşekkür ediyorum. Bu seçimi Ahmet Necati Özbaş, AK Parti, MHP değil. Sarayköy kazandı. “ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
51 proje Pamukkale için yarıştı
51 proje Pamukkale için yarıştı