Reklamı Geç

FESTİVALLER ONDAN SORULUR

FESTİVALLER ONDAN SORULUR
Bu içerik 168 kez okundu.

Yaklaşık 17 yıldır organizasyon sektöründe hizmet veren ve merkezi Denizli’de olan Meri Organizasyon sahibi Meryem Özkan Denizli başta olmak üzere pek çok farklı şehirde yazın hareketli geçeceğinin müjdesini verdi.

Konser, Festival, açılış, düğün, kına, havai fişek organizasyonlarını gerçekleştiren Meryem Özkan, organizasyon ve festivallerinin yeni sezonda Türkiye’nin pek çok ilinde dinamizm kazandıracağını belirtti. 17 yıllık tecrübesi ile başarılı festivallerin ve organizasyonların altına kadın imzası atan başarılı organizatör Özkan, ''Organizasyon adına her şeyi yapıyoruz. Ege bölgesinin ilk havai fişek ateşleyici belgesine sahip bir iş kadınıyım. İşimin gerektirdiği her yerde varım. Sadece Denizli ve çevresi değil Ege bölgesinin birçok yerinde birçok festivale imza attık hatta İstanbul ve Edirne'ye kadar da gittik. Yeni sezonda da Türkiye’nin pek çok ilinde başarılı organizasyonlarımız ve festivallerimiz ile coşkumuzu arttırmak istiyoruz'' dedi.

ORGANİZASYON BİR SANATTIR

Benim için önemli olan öncelikle kaliteli iş yapmaktır diyen Meryem Özkan “müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu sorunsuz organizasyon yapmak tek amacımız. Her sektörde olduğu gibi bizim mesleğimizi de lekeleyen insanlar tabi ki var eline her çanta alan Organizatör olamaz. Organizasyon bir sanattır, icra etmek büyük sabır, güven, sağlam bir sinir sistemi ister'' diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
Sarayköy Bayrama Hazırlanıyor
51 proje Pamukkale için yarıştı
51 proje Pamukkale için yarıştı