ÖZBAŞ SEVGİSİ SEL OLDU TAŞTI

ÖZBAŞ SEVGİSİ SEL OLDU TAŞTI

Bugün, saat 12.00’da Sarayköy Belediye Başkanı ve Sarayköy Cumhur İttifakı Sarayköy Belediye Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş, eşi Esin Akhan Özbaş ve iki oğlu, belediye meclis üyesi adayları, Sarayköy sevdalılarını da arkasını alıp Efe Meydanı’ndan başlayıp halkı selamladı.

Sarayköy sevdalıları ‘Dik dur eğilme, inananlar seninle!’ diyerek Özbaş’a destek oldu. Vatandaşlar balkonlarından , evlerin camlarından başkanlarını selamladı.

Özbaş, halkı selamlarken oğlu, babasını hayranlıkla izledi.

Sarayköy’de daha önce bu kadar kalabalık yürüyüş düzenlenmemişti. En son Sarayköy Belediyesi’nin önüne gelen Özbaş, tüm vatandaşlarımıza teşekkür etti. Diğer parti üyelerine başarılar diledi. Kimsenin kimseyi kırmadığı, dostlukların devam ettiği, Sarayköy’ün kazandığı bir seçim olması istediğini belirtti.

Başkan Özbaş, a bir sürpriz daha…

Başkan Özbaş’ın konuşması esnasında küçük bir kız yanına gelip Ahmet Necati Özbaş’a şiir yazdığını okumak istediğini belirtti. Sevcan Soyalp isimli küçük kız, coşkulu bir şekilde şiirini okudu. Özbaş çok duygulandı. Küçük kızı dikkatle dinledi. Özbaş, ‘Hislerimi nasıl tarif edebilirim bilmiyorum. Demek ki doğru yoldayım. Bundan artık şüphem yok dedi.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
İŞTE 1 HAZİRAN'DA UYGULANACAK KURALLAR
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI
DENİZLİ VE İLÇELERİNİ VURAN DON VE DOLU BÜYÜK ZARARA YOL AÇTI