Reklamı Geç

DURMAK YOK YOLA DEVAM!

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Merkezefendi halkının, boş lafa değil, hizmet siyasetine oy vereceğini belirterek, “Muhammet Subaşıoğlu Kardeşimiz göreve geldiği andan itibaren çalıştı, üretti. Sıfırdan belediye kurup, bugünlere getirdi. Hizmetse hizmet etti. Yiğidin hakkını vermek lazım. İnanıyorum ve görüyorum ki; Merkezefendi kararını verdi, Muhammet Subaşıoğlu ile ‘durmak yok yola devam’ diyor” dedi.

DURMAK YOK YOLA DEVAM!

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Cumhur İttifakı’nın Sevindik Mahallesi’nde düzenlediği mitingde konuştu. Coşkulu kalabalığa hitap eden Milletvekili Şahin Tin, Cumhur İttifakı’nın yeni bir zafer elde edeceğini söyledi.

BU İTTİFAK 15 TEMMUZ’DA KURULDU

Cumhur İttifakı’nın 15 Temmuz’da kurulduğunu belirten Milletvekili Şahin Tin, “Bu ittifak tankların karşısında, mermi yağmurunun altında kurulmuştur. Bu ittifak, ülkemizin bekası için canlarını ortaya koyanların, dünyalarından, sevdiklerinden vazgeçenlerin ittifakıdır. İçinde, 1071 Malazgirt ruhunu, 1453 Fetih ruhunu, 1915 Çanakkale ruhunu, Kurtuluş Savaşı ruhunu barındırır. Çünkü bu ittifakın üzerine oturduğu temel, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bekasıdır. Büyük Türkiye ülküsüdür. Bir de bizim karşımıza dikilenler var. Aralarında sırtını PKK’ya dayayanlar da var. Ne yazık ki; Rahmetli Alparslan Türkeş’in mirasçısı olduklarını iddia edenler de bu oluşumun içinde… Vicdanları nasıl müsaade ediyor akıl erdirmek mümkün değil. Ben vatandaşlarımızın bunları gördüğünü ve sandığa gittiğinde gereğini yapacağını biliyorum ve eminim. Şunu unutmayın; atacağınız her oy, PKK’nın ve onu maşa olarak kullanan dış güçlerin kirli emellerini bozacaktır” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 HAYVANCILIKTA SKANDAL AŞI GERÇEĞİ  10 İLDE 368.761 AŞI ZAYİİ!
HAYVANCILIKTA SKANDAL AŞI GERÇEĞİ 10 İLDE 368.761 AŞI ZAYİİ!
CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın TBMM Genel Kurulu'nda Konuştu
CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın TBMM Genel Kurulu'nda Konuştu