Reklamı Geç

Binlerce Kişinin Katıldığı Mitinglerde Beraberlik Çağrısı

Millet İttifakı Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar seçimlere az bir zaman kala, binlerce kişinin katıldığı mitinglerde, geleceğimiz için birlik ve beraberliğin önemini vurguladı. Bahtiyar, “Hep birlikte seçimlerin ardından iyi bir geleceğe doğru yol alacağız. Seçimlerin ardından parti ayrımı gözetmeden tüm vatandaşlarımız ve Denizli’miz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Binlerce Kişinin Katıldığı Mitinglerde Beraberlik Çağrısı

Millet İttifakı Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti. Seçimlerin insanları ayrıştırmak için değil, daha iyi yönetimlerin belirlenmesi için yapıldığını dile getiren Bahtiyar, “31 Mart seçimlerinde herkes sandığa daha iyi bir Denizli için gidecek. Seçimlerin ardından yine partilerimizi bir kenara bırakarak Denizli’miz için çalışmaya devam edeceğiz. Bizler birlikte, beraberce iyiyiz, güzeliz” dedi.

BİNLERCE KİŞİNİN KATILDIĞI MİTİNGLERDE BİRLİK MESAJI

Seçimlere az bir zaman kala Millet İttifakı mitingleri hızla devam ediyor. Denizli Milletvekilleri Yasin Öztürk, Kazım Arslan, Teoman Sancar, Gülizar Biçer Karaca ve Millet İttifakı CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Millet İttifakı CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı ve İYİ Parti ile CHP Parti yöneticilerinin de yer aldığı mitingler binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşti. Aktepe, Fatih ve Karaman’da gerçekleşen mitinglerde binlerce kişiye seslenen Millet İttifakı İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, “Bizler demokratik kültürde bir arada yaşayan insanlarız. Daha iyi bir Denizli için mücadele ediyoruz. Bu mücadele millet olarak birlikte verdiğimiz bir mücadeledir. Bu sebeple seçime son iki gün kala her türlü gerginlikten uzakta, birlik ve beraberliğimizi bozacak en ufak olaydan kaçınmalıyız. Unutulmamalıdır ki seçimler fikrimizi söylediğimiz demokratik ortamlardır ve bu dönemlerde sağduyu önemlidir” dedi.

Millet İttifakı Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 HAYVANCILIKTA SKANDAL AŞI GERÇEĞİ  10 İLDE 368.761 AŞI ZAYİİ!
HAYVANCILIKTA SKANDAL AŞI GERÇEĞİ 10 İLDE 368.761 AŞI ZAYİİ!
CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın TBMM Genel Kurulu'nda Konuştu
CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın TBMM Genel Kurulu'nda Konuştu