Reklamı Geç

Denizli Ulaşım’da Nefes Alacak

Millet İttifakı İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, minibüs duraklarını ziyaret etti. Minibüs esnafıyla ulaşım konusunda konuşan Bahtiyar, Denizli’nin göreve geldikleri andan itibaren ulaşımda nefes alan bir noktaya geleceğini belirtti.

Denizli Ulaşım’da Nefes Alacak

Millet İttifakı’nın İYİ Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar Minibüs esnafıyla buluştu, tek tek durakları ziyaret eden Bahtiyar, minibüs esnafının sorunlarını dinledi. Çözüm önerilerini anlattı.

ULAŞIM MASTER PLANI TRAFİĞE NEFES ALDIRACAK

Ulaşım Master Planı’nı Denizli’de yaşayan ve her an trafiğin içinde olan minibüs, taksi ve otobüs esnaflarının da görüşleri alınarak, ortak akılla hayata geçireceklerini ifade eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, “Denizli’mizin planlı gelişmesini, gelecek nesillere ve geleceğimize yapılan yatırım olarak görüyoruz. Her alanda geleceğe dönük planlamayla sürdürülebilir gelişme temel hedeflerimiz arasında. Bu nedenle Ulaşım Master Planı’nı hazırlayarak uygulamaya geçireceğiz. Ulaşım Master Planı ile Denizli’mizin hem bugünkü ulaşım modelini hem de gelecekteki gelişmesini öngörülebilir bir plan dahilinde ortak akılla uygulamak istiyoruz” dedi.

ÜMİTLİ YARINLARI BİRLİKTE KURACAĞIZ

Gerçekleştirilecek projelerle kentin ulaşım sorununa çözüm üreteceklerini dile getiren Bahtiyar, raylı sistem ile Denizli’nin ulaşımda çağ atlayacağını söyledi. Bahtiyar raylı sistemlerin dışında katlı yollar ile Denizli’nin uzun vadeli ulaşım planlamasını gerçekleştireceklerini dile getirerek, “Denizli’mizde, katlı yollarla bir taraftan ulaşım sisteminde alan kazanırken, diğer taraftan uygulanan bölgedeki trafik sorunlarına kalıcı çözümler üreteceğiz. Denizli’mizin yıllardır bitmeyen otopark sorununu da teknolojik bölgesel katlı otoparklar projelerini hayata geçirerek çözeceğiz. Bizler göreve başladıktan sonra hemşehrilerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak için bütün çalışmaları yapacağız. Kimseyi mağdur etmeden, Ümitli Yarınları, Üreten Denizli’nin kendi kaynakları ile birlikte kuracağız” dedi.

Millet İttifakı İYİ Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 HAYVANCILIKTA SKANDAL AŞI GERÇEĞİ  10 İLDE 368.761 AŞI ZAYİİ!
HAYVANCILIKTA SKANDAL AŞI GERÇEĞİ 10 İLDE 368.761 AŞI ZAYİİ!
CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın TBMM Genel Kurulu'nda Konuştu
CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın TBMM Genel Kurulu'nda Konuştu