Reklamı Geç

Özbaş’ın mahalle ziyaretine yüzlerce vatandaş eşlik etti;“Destek böyle olur dedirtti.”

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş, Bala Mahallesi ziyaretini yüzlerce Sarayköylünün katılımıyla gerçekleştirdi: “Destek böyle olur dedirtti.”

Özbaş’ın mahalle ziyaretine yüzlerce vatandaş eşlik etti;“Destek böyle olur dedirtti.”
Bu içerik 1622 kez okundu.

Sarayköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş’ın Bala Mahallesi ziyareti miting havasında geçti. Başkan Özbaş’a destek için yüzlerce Sarayköylü bir araya geldi, araçlar konvoy halini aldı.

Başkan Özbaş için bir araya gelen kalabalık Ahmet Necati Özbaş’ın seçim şarkısı eşliğinde Turan Mahallesi’nden Bala Mahallesi’ne yürüdü. Miting havasını aratmayan mahalle gezisi dikkatleri üzerine çekti.

Yüzlerce kalabalık ile mahalle gezisini tamamlayan Belediye Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş, “ Kardeşlerime çok teşekkür ederim. Onların bize verdiği güven ve destek ile daha çok güçleniyoruz. İlçemizin vizyon bir şehir olması için hayata geçirdiğimiz projelerde de tıpkı bugünkü gibi hemşehrilerimizden destek alarak, kolları sıvamıştık. Nasıl o destek ruhu ile ilçemizi bambaşka bir şehir haline getirdiysek. Şimdi de aynı destek ile durmadan yorulmadan, kendimizi hemşehrilerimize anlatmaya devam edeceğiz. Desteklerini esirgemeyen tüm hemşehrilerime sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Sarayköy Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sss     2019-03-12 -Arkada görünmüş olayım da belki bir iş verirler-umuduyla toplanmış vasıfsız insan topluluğu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU GİDİŞ YAKIŞMADI!
BU GİDİŞ YAKIŞMADI!
SARAYKÖY’DE  SANAT ŞÖLENİ
SARAYKÖY’DE SANAT ŞÖLENİ