Reklamı Geç

PAMUKKALE TARIMI ÖRKİ'YLE KALKINACAK!

Pamukkale Belediye Başkan Adayı Örki, Denizli Ziraat Odası'nda Başkan Gemici ve Meclis Üyeleri ile bir araya geldi, başta tarım alanında olmak üzere hayata geçireceği proje ve hizmetleri anlattı.

PAMUKKALE TARIMI ÖRKİ'YLE KALKINACAK!
Bu içerik 131 kez okundu.

Pamukkale'de faaliyet gösteren farklı alanlardan temsilcilerle temaslarına devam eden Cumhur İttifakı AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Denizli Ziraat Odası'nı ziyaret etti. Oda Başkanı Hamdi Gemici ve Meclis Üyeleri ile buluşan Örki, başta tarım alanında olmak üzere hayata geçireceği proje ve hizmetleri anlattı. İlçede bulunan çiftçilerle uyum içinde çalışacaklarını belirten Başkan Adayı Örki,"Toprağın kıymetini biliyoruz. Önümüzdeki süreçte çiftçilerimizle el ele, gönül gönüle olacağız." dedi.

"Organik tarıma önemli bir katkı olacak"

Açıklamış olduğu projelerde çiftçileri de unutmadıklarını belirten Örki,"Pamukkale İlçemiz çok yönlü ve farklı alanlarda üreten bir şehir. Bu alanların içinde tarım da önemli bir yer alıyor. Özellikle ilçemizde çiftçilerimizin desteklenmesi ve tarımda verimliliği, geliri artırmak için çok gayret edeceğiz. Çiftçilerimizin karşılaştığı sorun ve eksikliklerde belediye olarak desteğimizi verecek, üretimi daha da güçlendireceğiz. İlçemizde üretilen tarımsal ürünlerin ülkemiz ve Dünya pazarında tanınmasını, marka olmasını sağlayacağız. Bu kapsamda Solucan Gübresi Üretim Tesisi kuracak ve böylece çiftçilerimizin hizmetine sunacağız. Bu da verimliliği ve kaliteyi üst düzeylere çıkaracak. Aynı zamanda kimyasal gübre kullanımı bu sayede önemli ölçüde azalacak, organik tarıma önemli bir katkı olacak." diye ekledi.

Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU GİDİŞ YAKIŞMADI!
BU GİDİŞ YAKIŞMADI!
SARAYKÖY’DE  SANAT ŞÖLENİ
SARAYKÖY’DE SANAT ŞÖLENİ