Reklamı Geç

SEYİR TEPESİ’NE MUHTEŞEM AÇILIŞ

Pamukkale Belediyesi Millet Bahçesi’nin ilk etabı olan Şelale Bahçe hizmete girdi

SEYİR TEPESİ’NE MUHTEŞEM AÇILIŞ
Bu içerik 168 kez okundu.

Pamukkale Belediyesi’nin en özel projesi olan ve Türkiye’nin en büyük tematik kent ormanı Pamukkale Belediyesi Millet Bahçesi Seyir Tepesi’nin ilk etabı olan Şelale Bahçe düzenlenen muhteşem bir törenle hizmete girdi. Yusuf Güney ve Naira’nın konseri ve lazer gösterileri ile dikkat çeken açılışta konuşan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “5 yılda geleceğe imza attığımız bir çok eser oldu. Millet Bahçesi bu eserlerin en özeli. Bu proje tamamlandığında en az 2 milyon turist çekeceğini tahmin ediyoruz” dedi.

Pamukkale Belediyesi, vizyon projelerinin en özeli olan Pamukkale Belediyesi Millet Bahçesi Seyir Tepesi’nin açılışını ilk etap olan şelale bahçe ile gerçekleştirdi. Orman ve Çevre Bakanlığı’na başvuru yapılan 1550 projenin en büyüğü olan ve Türkiye’nin en büyük tematik kent ormanı olma özelliğine sahip Pamukkale Belediyesi Millet Bahçesi Seyir Tepesi’nin ilk etabı olan Şelale Bahçe’nin açılışı muhteşem oldu.

ÜNLÜ İSİMLER GELDİ

Pamukkale Belediyesi’nin bu özel projesinin açılışı için bir çok önemli isim Denizli’ye geldi. Ünlü sanatçılar Yusuf Güney ile Naira ile Türk Milli Takımının ve Galatasaray’ın eski yıldızı teknik direktör Ergün Penbe ile ünlü sunucu Emre Tilev ile ulusal ve yerel basın temsilcileri Pamukkale Belediyesi Millet Bahçesi ve Seyir Tepesi’nde yapılan geziye katıldılar. Ünlü isimler yapımı devam eden bu önemli esere hayran kaldı. Gün boyunca vatandaşlar merak ettikleri bu özel projeyi yakından görmek için Kınıklı Mahallesi Pamukkale Üniversitesi Yerleşkesi üzerinde bulunan Orman Bölge Müdürlüğü yanındaki alana geldiler. Pamukkale Belediyesi Millet Bahçesi Seyir Tepesi’nin açılışı Denizli protokolünü bir araya getirdi. Vali Hasan Karahan, TBMM Ak Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Ak Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile kent protokolünün katıldığı törende Pamukkale Belediyesi Millet Bahçesi Seyir Tepesi’nin tanıtım filmi izlendi.

Pamukkale Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU GİDİŞ YAKIŞMADI!
BU GİDİŞ YAKIŞMADI!
SARAYKÖY’DE  SANAT ŞÖLENİ
SARAYKÖY’DE SANAT ŞÖLENİ