Reklamı Geç

BULDAN KAYBETTİĞİ YILLARI KAZANACAK!

AK Parti Milletvekili Şahin Tin’den Şevik’e destek ziyareti

BULDAN KAYBETTİĞİ YILLARI KAZANACAK!
Bu içerik 236 kez okundu.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Buldan’ı ziyaret ederek Cumhur İttifakı’nın MHP’li Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik’e destek verdi. Buldan’ın belediye hizmetlerinden yoksun bir beş yıl geçirdiğini belirten Şahin Tin, “Cumhur İttifakı Adayımız Mustafa Şevik ile Buldan ilçemiz kaybettiği 5 yılı geri alacak ve yeniden hizmetle buluşacaktır. Neticesinde kazanan hizmetin en güzelini ve en iyisini hak eden Buldan İlçemiz olacak.” dedi.

AK Parti Milletvekili Şahin Tin, Buldan’da AK Parti ve MHP ilçe teşkilatları ile buluştu. Toplantıya Cumhur İttifakı MHP’li Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik, AK Parti Buldan İlçe Koordinatörü Abdullah Doğrar, AK Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk, MHP İlçe Başkanı Yeşim Çankır ile mahalle başkanları ve sandık görevlileri katıldı. Buldan’ın tarihi, doğal güzellikleri, turizmi ve çalışan insanlarıyla güzel bir ilçe olduğunu vurgulayan Milletvekili Şahin Tin, “Buldan güzel bir ilçemiz. Geçen 5 yıl Buldan için kayıp bir dönem oldu. Mevcut belediye başkanının yaptığı hizmetleri sayın desem sayamazsınız. Çünkü Buldan’da Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı hizmetler dışında ilçe belediyesi hiçbir hizmet yapmadı. O Nedenle 31 Mart seçimlerinde Buldan’ın kazanması için hep birlikte çalışacağız. Cumhur İttifakı adayımız Mustafa Şevik Başkanımız ile daha önceleri de birlikte çalıştık. Buldan ilçemiz için güzel hizmetlere imza attık. İnşallah yeni dönemde yeniden Buldan’ın hak ettiği hizmeti alması için Cumhur ittifakı Adayımız Mustafa Şevik ile yola devam etmeliyiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Köylü milletin efendisidir     2019-03-17 Ne kadar alçakça bir söylemdir bu.. buldanı hizmetsiz bıraktık diyor resmen bize oy vermezseniz hiczmeti rüyanızda görürsünüz diyorlar sizler ilk önce adil olmayı öğrenin memleket sevdalısı olmayı öğrenin.. ilçelerin bütün gelir kaynaklarına el koydunuz Büyükşehir olunca şimdi bizim paramızla hizmet tehdidi yapmayın yeter artık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU GİDİŞ YAKIŞMADI!
BU GİDİŞ YAKIŞMADI!
SARAYKÖY’DE  SANAT ŞÖLENİ
SARAYKÖY’DE SANAT ŞÖLENİ