Reklamı Geç

SUBAŞIOĞLU VE BAŞER’DEN SKM AÇILIŞINA DAVET

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu ve AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, 9 Şubat Cumartesi günü Denizlilileri Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına davet etti.

SUBAŞIOĞLU VE BAŞER’DEN SKM AÇILIŞINA DAVET

AK Parti Merkezefendi Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu’nun Seçim Koordinasyon Merkezi açılıyor. Subaşıoğlu tüm Denizlilileri, tüm Merkezefendilileri Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına beklediğini belirterek, “Merkezefendimizde ilk günkü aşkla, ilk günkü heyecanla yeni projelere yeni hedeflere devam edeceğiz. Gönül Belediyeciliği kapsamında çalışmalarımızı büyük bir tevazu, gayret ve samimiyet ile gerçekleştireceğiz. 9 Şubat Cumartesi günü saat 13.00’de Saltak Caddesi’nde Seçim Koordinasyon Merkezimizi açacağız. Tüm hemşerilerimizi, tüm halkımızı, tüm Merkezefendilileri SKM’mizin açılışına davet ediyorum. Bu seçim kampanyamızın çok önemli bir dönüm noktası olması noktasında tüm hemşerilerimizin katılımıyla Seçim Koordinasyon Merkezimizi açacağız” dedi.

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer ise, “9 Şubat Cumartesi günü saat 13.00’de Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışını gerçekleştireceğiz. Bütün vatandaşlarımızı, hemşerilerimizi Saltak Caddesi’nde açacak olduğumuz Seçim Koordinasyon Merkezimize bekliyoruz” şeklinde konuştu.

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanlığı Merkezefendi Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Osman Zolan’dan Kurban Bayramı mesajı
Başkan Osman Zolan’dan Kurban Bayramı mesajı
DEPREM BÖLGESİNE 500 BİN TL GÖNDERİLDİ
DEPREM BÖLGESİNE 500 BİN TL GÖNDERİLDİ