Reklamı Geç

Valimiz Hasan Karahan Sarayköy İlçemizi Ziyaret Etti

Valimiz Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sarayköy İlçemize gitti.

Valimiz Hasan Karahan Sarayköy İlçemizi Ziyaret Etti
Bu içerik 594 kez okundu.

lk olarak Sarayköy Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan, burada Kaymakam Fatih Akkaya ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Sayın Valimiz, Kaymakam Fatih Akkaya’dan ilçede gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı. Ayrıca; Kaymakam Fatih Akkaya, Sarayköy Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından yapılan el emeği nakış işlemeli tepsiyi Valimiz Hasan Karahan’a takdim etti.

Daha sonra Sarayköy Belediyesi’ne geçen Valimiz Hasan Karahan Belediye önünde Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ve belediye personeli tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Belediye Başkanının makamına geçen Valimiz Hasan Karahan; Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’tan Belediyenin ilçede gerçekleştirdiği ve devam eden yatırımları hakkında bilgi aldı.

Sarayköy Belediyesi ziyaretinin ardından; Valimiz Hasan Karahan Sarayköy Belediyesinin yapımını üstlendiği, Pamukkale Üniversitesinin de destek verdiği Sarayköy Meslek Yüksekokulu’nun yeni binasının inşaatı ve 100 kişi kapasiteli olacak olan ortaöğretim öğrenci yurdu inşaatında incelemelerde bulundu.

Daha sonra yapımı devam eden 410 konutluk TOKİ inşaat sahasını gezen Valimiz Hasan Karahan yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Denizli Valiliği Sarayköy Belediyesi Sarayköy İlçe Kayamakamlığı Sarayköy İlçe Emniyet Müdürlüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÜREKLER AĞIZA GELDİ!
YÜREKLER AĞIZA GELDİ!
BAŞKAN DOĞAN’DAN BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÖDÜL
BAŞKAN DOĞAN’DAN BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÖDÜL