“BİRBİRİMİZE İNANIYOR VE GÜVENİYORUZ”

Millet İttifakı’nın İYİ Partili Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, 31 Mart 2019’da gerçekleştirilecek yerel seçimler ile ilgili çok önemli mesajlar verdi. Halkın ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen bir proje anlayışı ile hareket edeceklerini belirten Bahtiyar “Önceliğimiz vatandaşımız, insan odaklı yaşayan ve yaşatan projelerle geliyoruz” dedi.

“BİRBİRİMİZE İNANIYOR VE GÜVENİYORUZ”

İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, “Denizli’yi 2004’ten beri israf içerisinde yöneten zihniyet 31 Mart’ta değişecek. İsraf temelli, vatandaşın sorununa gerçek anlamda çözüm üretmeyen uçuk ve sözde kalan projeler, İYİ Belediyecilik anlayışı ile yerini ayağı yere basan, vatandaşın ihtiyaçları üzerinden şekillenen projelere bırakacak” dedi.

“DENİZLİLİLERLE BİRBİRİMİZE İNANIYOR VE GÜVENİYORUZ”

Denizli insanına güvendiklerini ve aynı duygularla Denizlili vatandaşlardan karşılık bulduklarını ifade eden Bahtiyar, bu sıcaklığı gerçekleştirdikleri ziyaretlerle gördüklerini söyledi. Bahtiyar, “31 Mart’ta Denizlili hemşerilerimizin teveccühü ve destekleriyle zafere ulaşacağız. 31 Mart’tan sonra 5 yıl boyunca Denizli yaşadığı değişimlerle Dünya Markası olacak. Bizler uçuk kaçık işler peşinde koşan, israf ekonomisine hizmet edenler gibi olmayacağız, halka dokunan, onların taleplerini başının tacı yapıp, halka hizmet eden, İYİ Belediyeciliği şehrimizin en ücra köşelerinde bile uygulama gayreti ile çalışacağız” dedi.

“ÖNCELİĞİMİZ VATANDAŞIMIZ”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde proje ekibinin çalışmalarına ara vermeden devam ettiğini ve yerinde tespiti yapılan, vatandaşların ihtiyaç duyduğu projeler hazırladıklarını söyledi. Bahtiyar, “Denizli halkının bizlere olan güvenini boşa çıkarmayacağız. Odağında insan olan projelerimiz ile gülümseyen bir gelecek inşa edeceğiz. Trafiği, betonlaşmayı, otopark sorununu ve yerel yönetimlerin eksikliğinden kaynaklanan tüm sorunları kökten çözecek projelerimiz ile vatandaşlarımız bir dünya kentinde yaşamanın tadına varacak” dedi.

İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Osman Zolan’dan Kurban Bayramı mesajı
Başkan Osman Zolan’dan Kurban Bayramı mesajı
DEPREM BÖLGESİNE 500 BİN TL GÖNDERİLDİ
DEPREM BÖLGESİNE 500 BİN TL GÖNDERİLDİ